Beállítás kezdőlapként info@compuflex.hu Tel: +36 1 630-2208 Felvétel a kedvencekhez
  Kezdőlap     Akciók     Áruház     Kosár  

A böngészőben letiltotta a sütik használatát! Enélkül az oldal nem fog helyesen működni.
A sütik engedélyezése után töltse be újra az oldalt!

Cikk keresés kiválasztással gyártó szerint
3Com

Számítástechnika
Hálózat
= BõvĂ­tõmodul
== EgyĂ©b
== Optika
== Stack
== UTP
= Hub
= KiegĂ©szĂ­tõ
= Router
= Switch
= VezetĂ©k nĂ©lkĂĽli hálĂłzat
Szoftver

 
Találat: 24 db. Keres: 3Com - SzámĂ­tástechnika - HálĂłzat - BõvĂ­tõmodul - Optika
1. 3Com 3CXENPAK96
3Com ER XENPAK TRANSCEIVER
Bõvítõmodul, Optika, Hálózat
Garancia: 1+4 Ă©v. (507472)
Akciós ár: 1 922 790
(bruttó:2 441 943)
Lista ár: 2 693 022
Nyer: 251 079 (10.28%)
db
Leírás: 3Com ER XENPAK TRANSCEIVER

2. 3Com 3CXFP96
3Com ER XFP TRANSCEIVER
Bõvítõmodul, Optika, Hálózat
Garancia: 1+4 Ă©v. (507475)
Akciós ár: 1 922 790
(bruttó:2 441 943)
Lista ár: 2 693 022
Nyer: 251 079 (10.28%)
db
Leírás: 3Com ER XFP TRANSCEIVER

3. 3Com 3C17268
3Com 5500G-EI 2-Port 10G Module
Bõvítõmodul, Optika, Hálózat
Garancia: 1+4 Ă©v. (500442)
Akciós ár: 960 990
(bruttó:1 220 457)
Lista ár: 1 345 933
Nyer: 125 476 (10.28%)
db
Leírás: 3Com 5500G-EI 2-Port 10G Module

4. 3Com 3CGBIC97
3Com SW 1000B-LH GBIC modul ( 70KM )
Bõvítõmodul, Optika, Hálózat
Garancia: 1+4 Ă©v. (500448)
Akciós ár: 640 390
(bruttó:813 295)
Lista ár: 896 861
Nyer: 83 566 (10.27%)
db
Leírás: 1000Mbps 1 3Com SW 1000B-LH GBIC modul ( 70KM )

5. 3Com 3CXFP92
3Com LR XFP TRANSCEIVER
Bõvítõmodul, Optika, Hálózat
Garancia: 1+4 Ă©v. (507473)
Akciós ár: 640 390
(bruttó:813 295)
Lista ár: 896 861
Nyer: 83 566 (10.27%)
db
Leírás: 3Com LR XFP TRANSCEIVER

6. 3Com 3CXENPAK92
3Com LR XENPAK TRANSCEIVER
Bõvítõmodul, Optika, Hálózat
Garancia: 1+4 Ă©v. (507470)
Akciós ár: 640 390
(bruttó:813 295)
Lista ár: 896 861
Nyer: 83 566 (10.27%)
db
Leírás: 3Com LR XENPAK TRANSCEIVER

7. 3Com 3CXENPAK91
3Com LX-4 XENPAK TRANSCEIVER
Bõvítõmodul, Optika, Hálózat
Garancia: 1+4 Ă©v. (507469)
Akciós ár: 640 390
(bruttó:813 295)
Lista ár: 896 861
Nyer: 83 566 (10.27%)
db
Leírás: 3Com LX-4 XENPAK TRANSCEIVER

8. 3Com 3CSFP97
3Com 1000Base-LH SFP Transceiver
Bõvítõmodul, Optika, Hálózat
Garancia: 1+4 Ă©v. (500453)
Akciós ár: 639 990
(bruttó:812 787)
Lista ár: 896 353
Nyer: 83 566 (10.28%)
db
Leírás: 3Com 1000BASE-LH SFP Transceiver (LC)

9. 3Com 3C17261
3Com 5500G-EI 1-Port 10G Module
Bõvítõmodul, Optika, Hálózat
Garancia: 1+4 Ă©v. (500441)
Akciós ár: 480 090
(bruttó:609 714)
Lista ár: 672 452
Nyer: 62 738 (10.29%)
db
Leírás: 3Com 5500G-EI 1-Port 10G Module

10. 3Com 3CXENPAK94
3Com SR XENPAK TRANSCEIVER
Bõvítõmodul, Optika, Hálózat
Garancia: 1+4 Ă©v. (509163)
Akciós ár: 480 090
(bruttó:609 714)
Lista ár: 672 452
Nyer: 62 738 (10.29%)
db
Leírás: 3Com SR XENPAK TRANSCEIVER

11. 3Com 3CXFP94
3Com SR XFP TRANSCEIVER
Bõvítõmodul, Optika, Hálózat
Garancia: 1+4 Ă©v. (507474)
Akciós ár: 399 890
(bruttó:507 860)
Lista ár: 560 184
Nyer: 52 324 (10.30%)
db
Leírás: 3Com SR XFP TRANSCEIVER

12. 3Com 3C17260
3Com 5500G-EI 8-Port SFP Module
Bõvítõmodul, Optika, Hálózat
Garancia: 1+4 Ă©v. (500440)
Akciós ár: 239 590
(bruttó:304 279)
Lista ár: 335 648
Nyer: 31 369 (10.31%)
db
Leírás: 3Com 5500G-EI 8-Port SFP Module

13. 3Com 3C17229
3Com SS 3 Sw 4400 100B-LX10 modul (Fiber)
Bõvítõmodul, Optika, Hálózat
Garancia: 1+4 Ă©v. (500439)
Akciós ár: 209 390
(bruttó:265 925)
Lista ár: 292 976
Nyer: 27 051 (10.17%)
db
Leírás: 3Com SS 3 Sw 4400 100B-LX10 modul (Fiber)

14. 3Com 3C17223
3Com SS 3 Sw 4400 1000LX Gigabit mod.
Bõvítõmodul, Optika, Hálózat
Garancia: 1+4 Ă©v. (500438)
Akciós ár: 160 990
(bruttó:204 457)
Lista ár: 225 285
Nyer: 20 828 (10.19%)
db
Leírás: 3Com SS 3 Sw 4400 1000LX Gigabit modul

15. 3Com 3CGBIC92
3Com SW 1000B-LX GBIC modul
Bõvítõmodul, Optika, Hálózat
Garancia: 1+4 Ă©v. (500447)
Akciós ár: 160 890
(bruttó:204 330)
Lista ár: 225 158
Nyer: 20 828 (10.19%)
db
Leírás: 3Com 1000B-LX GBIC modul ( SS3 switch 4228G-hez és 4050, 4060-hoz )

16. 3Com 3CSFP92
3Com 1000Base-LX SFP Transceiver
Bõvítõmodul, Optika, Hálózat
Garancia: 1+4 Ă©v. (500452)
Akciós ár: 160 890
(bruttó:204 330)
Lista ár: 225 158
Nyer: 20 828 (10.19%)
db
Leírás: 3Com 1000BASE-LX SFP Transceiver (LC)

17. 3Com 3C17222
3Com SS 3 Sw 4400 100B-FX modul (Fiber)
Bõvítõmodul, Optika, Hálózat
Garancia: 1+4 Ă©v. (500437)
Akciós ár: 96 290
(bruttó:122 288)
Lista ár: 134 734
Nyer: 12 446 (10.18%)
db
Leírás: 3Com SS 3 Sw 4400 100B-FX (MTRJ) modul

18. 3Com 3CXENPAK95
3Com CX-4 XENPAK TRANSCEIVER
Bõvítõmodul, Optika, Hálózat
Garancia: 1+4 Ă©v. (507471)
Akciós ár: 96 290
(bruttó:122 288)
Lista ár: 134 734
Nyer: 12 446 (10.18%)
db
Leírás: 3Com CX-4 XENPAK TRANSCEIVER

19. 3Com 3C17221
3Com SS 3 Sw 4400 1000SX Gigabit mod.
Bõvítõmodul, Optika, Hálózat
Garancia: 1+4 Ă©v. (500436)
Akciós ár: 80 090
(bruttó:101 714)
Lista ár: 112 128
Nyer: 10 414 (10.24%)
db
Leírás: 3Com SS 3 Sw 4400 1000SX (MTRJ) Gigabit modul

20. 3Com 3CSFP86
3Com 100Base-BX10-U SFP modul
Bõvítõmodul, Optika, Hálózat
Garancia: 1+4 Ă©v. (509162)
Akciós ár: 65 990
(bruttó:83 807)
Lista ár: 92 316
Nyer: 8 509 (10.15%)
db
Leírás: 3Com 100Base-BX10-U SFP modul

21. 3Com 3CSFP85
3Com 100Base-BX10-D SFP modul
Bõvítõmodul, Optika, Hálózat
Garancia: 1+4 Ă©v. (509161)
Akciós ár: 65 990
(bruttó:83 807)
Lista ár: 92 316
Nyer: 8 509 (10.15%)
db
Leírás: 3Com 100Base-BX10-D SFP modul

22. 3Com 3CSFP82
3Com 100Base-FX SFP Single Mode Fiber
Bõvítõmodul, Optika, Hálózat
Garancia: 1+4 Ă©v. (500450)
Akciós ár: 57 690
(bruttó:73 266)
Lista ár: 81 902
Nyer: 8 636 (11.79%)
db
Leírás: 3Com 100Base-FX SFP Single Mode Fiber

23. 3Com 3CSFP91
3Com 1000Base-SX SFP Transceiver (LC)
Bõvítõmodul, Optika, Hálózat
Garancia: 1+4 Ă©v. (500451)
Akciós ár: 56 890
(bruttó:72 250)
Lista ár: 80 759
Nyer: 8 509 (11.78%)
db
Leírás: 3Com 1000BASE-SX SFP Transceiver (LC)

24. 3Com 3CSFP81
3Com 100Base-FX SFP Multi Mode Fiber
Bõvítõmodul, Optika, Hálózat
Garancia: 1+4 Ă©v. (500449)
Akciós ár: 27 816
(bruttó:35 326)
Lista ár: 37 955
Nyer: 2 629 (7.44%)
db
Leírás: 3Com 100Base-FX SFP Multi Mode Fiber


Compuflex Kft
T/F: +361 630-2208
Skype: Compuflex.hu
info@compuflex.hu
Nyitvatartás:
Raktár: H-P 8-18
Áruátvétel 10-20 óráig
Házhozszállítás 24 órán belül az ország bármely pontjára.
Cím: 1158 Budapest
Klebelsberg u. 22/B >> Térkép <<

Feliratkozás hírlevélre
NĂ©v:
Mailcím:
 


Magyar megújulás