Beállítás kezdőlapként info@compuflex.hu Tel: +36 1 630-2208 Felvétel a kedvencekhez
  Kezdőlap     Akciók     Áruház     Kosár  

A böngészőben letiltotta a sütik használatát! Enélkül az oldal nem fog helyesen működni.
A sütik engedélyezése után töltse be újra az oldalt!

Cikk keresés kiválasztással gyártó szerint
Panduit

Számítástechnika
Hálózat
= Passziv elemek
== Adapter
== CsatlakozĂł aljzat
== CsatlakozĂł dugĂł
== Csatorna
== Elõlap
== Falidoboz
== Falikábel
== Gegecsõ
== JelölĂ©stechnika
== Kábelvezetõ
== Optikai patch
== Optikai szerelvĂ©ny
== P110
== Patch kábel
== Patch panel
== Rack szerelvĂ©ny
== Szerszám

 
Találat: 395 db. Keres: Panduit - SzámĂ­tástechnika
1. Panduit 1885ENH500
Belden STP CAT7 PIMF falikábel
Passziv elemek, Falikábel, Hálózat
Garancia: Egyéb. (508562)
Akciós ár: 190 190
(bruttó:241 541)
Lista ár: 266 179
Nyer: 24 638 (10.20%)
db
Leírás: Belden STP CAT7 PIMF falikábel LSOH 500m

2. Panduit 7860ENH
Belden FTP CAT6 LSOHfalik. 500m
Passziv elemek, Falikábel, Hálózat
Garancia: Egyéb. (500863)
Akciós ár: 99 190
(bruttó:125 971)
Lista ár: 138 798
Nyer: 12 827 (10.18%)
db
Leírás: CAT6 FTP falikábel, halogénmentes kivitel (500m dob) - Bonded pairs, 4 pairs, 23 AWG, Solid BC - Bare Copper conductors, PE - Polyethylene (Polyolefin) insulated singles, espline flame retardant polyolefin filler material. shielded, PVC - Polyvinyl Chlori

3. Panduit MPS588M
Panduit CAT5e 8pol.patch dugĂł (1000 db/cs)
Passziv elemek, Csatlakozó dugó, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (509164)
Akciós ár: 95 490
(bruttó:121 272)
Lista ár: 133 718
Nyer: 12 446 (10.26%)
db
Leírás: PAN-PLUG CAT5e UTP 8 pólusú patch kábel dugó (1000-es csomagolás), törésgátló nem szükséges

4. Panduit RACK42UGSBL
CFX Rackszekrény 42U álló,üveg,fekete
Passziv elemek, Rack szerelvény, Hálózat
Garancia: Egyéb. (501039)
Akciós ár: 90 890
(bruttó:115 430)
Lista ár: 127 114
Nyer: 11 684 (10.12%)
db
Leírás: Rackszekrény 42U magas, álló, ajtó nélkül

5. Panduit 1633ENH
Belden FTP CAT5e f.káb LSOH 500m
Passziv elemek, Falikábel, Hálózat
Garancia: Egyéb. (500853)
Akciós ár: 60 690
(bruttó:77 076)
Lista ár: 86 220
Nyer: 9 144 (11.86%)
db
Leírás: CAT5e FTP falikábel (500m kábeldob) - Paired, 4 pairs, 24 AWG, Solid BC - Bare Copper conductors, PE - Polyethylene (Polyolefin) insulation, overall Aluminum Foil-Polyester Tape (Beldfoil) shield, tinned copper drain wire, LSNH - Low Smoke Non-Halogen jac

6. Panduit 1633E
Belden FTP CAT5e falikábel 500m
Passziv elemek, Falikábel, Hálózat
Garancia: Egyéb. (500851)
Akciós ár: 57 790
(bruttó:73 393)
Lista ár: 82 029
Nyer: 8 636 (11.77%)
db
Leírás: CAT5e FTP falikábel (500m kábeldob) - Paired, 4 pairs, 24 AWG, Solid BC - Bare Copper conductors, PE - Polyethylene (Polyolefin) insulation, overall Aluminum Foil-Polyester Tape (Beldfoil) shield, tinned copper drain wire, outer PVC - Polyvinyl Chloride j

7. Panduit GS2B
Panduit GS2B kábelkötegelõ szerszám
Passziv elemek, Szerszám, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (509463)
Akciós ár: 51 046
(bruttó:64 828)
Lista ár: 73 007
Nyer: 8 179 (12.62%)
db
Leírás: A GS2B szerszám a Panduit M, I és S keresztmetszet-jelzésű kötegelők behúzására szolgál automatikus vágófunkcióval szabályozható húzási erő mellett

8. Panduit SP4X2AWG26II
UTP CAT5e patchkábel szürke 500m
Passziv elemek, Patch kábel, Hálózat
Garancia: Egyéb. (508273)
Akciós ár: 50 976
(bruttó:64 740)
Lista ár: 72 906
Nyer: 8 166 (12.61%)
db
Leírás: UTP CAT5e patchkábel piros 100m

9. Panduit PDT110
Panduit Punch Down Tool 110Style
Passziv elemek, Szerszám, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508671)
Akciós ár: 44 686
(bruttó:56 751)
Lista ár: 64 714
Nyer: 7 963 (14.03%)
db
Leírás: P110-es 'punchdown' szerszám

10. Panduit 7965E500
Belden UTP CAT6 falikábel 500m
Passziv elemek, Falikábel, Hálózat
Garancia: Egyéb. (509461)
Akciós ár: 44 566
(bruttó:56 599)
Lista ár: 64 549
Nyer: 7 950 (14.05%)
db
Leírás: CAT6 UTP falikábel (500m tekercs) - Paired, 4 pairs, twisted, 23 AWG, Solid BC - Bare Copper conductors, PE - Polyethylene (Polyolefin) insulated singles, espline flame retardant polyolefin filler material. Unshielded, PVC - Polyvinyl Chloride jacket, jac

11. Panduit FMD24
Panduit Optikai rendezõtálca 1U 4xFAP
Passziv elemek, Optikai szerelvény, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500929)
Akciós ár: 42 636
(bruttó:54 148)
Lista ár: 58 898
Nyer: 4 750 (8.77%)
db
Leírás: Optikai rendezőtálca 1U 4xFAP

12. Panduit 1885ENH100
Belden STP CAT7 PIMF falikábel
Passziv elemek, Falikábel, Hálózat
Garancia: Egyéb. (508563)
Akciós ár: 40 496
(bruttó:51 430)
Lista ár: 59 037
Nyer: 7 607 (14.79%)
db
Leírás: Belden STP CAT7 PIMF falikábel LSOH 100m

13. Panduit 7965E305
Belden UTP CAT6 falikábel 305m
Passziv elemek, Falikábel, Hálózat
Garancia: Egyéb. (508564)
Akciós ár: 38 786
(bruttó:49 258)
Lista ár: 56 535
Nyer: 7 277 (14.77%)
db
Leírás: CAT6 UTP falikábel (305m dob) - Paired, 4 pairs, twisted, 23 AWG, Solid BC - Bare Copper conductors, PE - Polyethylene (Polyolefin) insulated singles, espline flame retardant polyolefin filler material. Unshielded, PVC - Polyvinyl Chloride jacket, jacket

14. Panduit S200X225VADY
Panduit S200X225VADY cimke
Passziv elemek, Jelöléstechnika, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508793)
Akciós ár: 38 526
(bruttó:48 928)
Lista ár: 56 154
Nyer: 7 226 (14.77%)
db
Leírás: Panduit S200X225VADY címke 1000/cs

15. Panduit 1633E305
Belden FTP CAT5e falikábel 305m
Passziv elemek, Falikábel, Hálózat
Garancia: Egyéb. (500850)
Akciós ár: 38 296
(bruttó:48 636)
Lista ár: 55 824
Nyer: 7 188 (14.78%)
db
Leírás: CAT5e FTP falikábel (305m kábeldob) - Paired, 4 pairs, 24 AWG, Solid BC - Bare Copper conductors, PE - Polyethylene (Polyolefin) insulation, overall Aluminum Foil-Polyester Tape (Beldfoil) shield, tinned copper drain wire, outer PVC - Polyvinyl Chloride j

16. Panduit P110KT3004
Panduit PAND 300 pair tower system kit
Passziv elemek, P110, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500953)
Akciós ár: 37 086
(bruttó:47 099)
Lista ár: 51 151
Nyer: 4 051 (8.60%)
db
Leírás: 110-es 'Tower System' 300 érpár

17. Panduit TM2S6M
Panduit fali rögzítõ kábelkötegelõhöz (1000/cs)
Passziv elemek, Kábelvezetõ, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (509862)
Akciós ár: 35 086
(bruttó:44 559)
Lista ár: 52 179
Nyer: 7 620 (17.10%)
db
Leírás: Panduit fali rögzítő (#6/M3 csavarral) kábelkötegelőhöz (1000/cs) RoHS: OK

18. Panduit MPS588C
Panduit CAT5e árny. p.dugó (100 db/cs)
Passziv elemek, Csatlakozó dugó, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500761)
Akciós ár: 33 256
(bruttó:42 235)
Lista ár: 49 461
Nyer: 7 226 (17.11%)
db
Leírás: PAN-PLUG CAT5e FTP 8 árnyékolt pólusú patchkábel-dugó (100-as csomagolás), törésgátló nem szükséges

19. Panduit ABMMAD
Panduit Öntapadós kábelrögzítõ, 500 db (RoHS compliant)
Passziv elemek, Kábelvezetõ, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508846)
Akciós ár: 29 936
(bruttó:38 019)
Lista ár: 44 521
Nyer: 6 502 (17.10%)
db
Leírás: Öntapadós kábelrögzítő - kábelcsatorna helyett

20. Panduit 1583ENH
Belden UTP CAT5e f.káb LSOH 305m
Passziv elemek, Falikábel, Hálózat
Garancia: Egyéb. (500849)
Akciós ár: 29 026
(bruttó:36 863)
Lista ár: 42 959
Nyer: 6 096 (16.54%)
db
Leírás: CAT5e UTP falikábel LSOH (305m papírdoboz) - Paired, 4 pairs, 24 AWG, Solid BC - Bare Copper conductors, PE - Polyethylene insulation, Unshielded, PVC - Polyvinyl Chloride jacket. Jacket is sequentially marked at 1 meter intervals. Additional meter markin

21. Panduit 1583E
Belden UTP CAT5e falikábel 305m
Passziv elemek, Falikábel, Hálózat
Garancia: Egyéb. (500847)
Akciós ár: 27 946
(bruttó:35 491)
Lista ár: 41 359
Nyer: 5 867 (16.53%)
db
Leírás: CAT5e UTP falikábel (305m papírdoboz) - Paired, 4 pairs, 24 AWG, Solid BC - Bare Copper conductors, PE - Polyethylene insulation, Unshielded, PVC - Polyvinyl Chloride jacket. Jacket is sequentially marked at 1 meter intervals. Additional meter marking eac

22. Panduit PPPCB5ES16
Krone 16 portos Cat5e STP patch panel (PCB)
Passziv elemek, Patch panel, Hálózat
Garancia: 1+1 Ă©v. (501008)
Akciós ár: 26 496
(bruttó:33 650)
Lista ár: 36 152
Nyer: 2 502 (7.44%)
db
Leírás: 16 portos Cat5e STP patch panel (késes betűzős), árnyékolt, 1U magas

23. Panduit MPT58
Cat6 krimpelõfogó
Passziv elemek, Szerszám, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508283)
Akciós ár: 26 116
(bruttó:33 167)
Lista ár: 38 654
Nyer: 5 486 (16.54%)
db

24. Panduit TKF13943M305
TKF UTP CAT5e falikábel 305m
Passziv elemek, Falikábel, Hálózat
Garancia: Egyéb. (509462)
Akciós ár: 24 926
(bruttó:31 656)
Lista ár: 36 888
Nyer: 5 232 (16.53%)
db
Leírás: TKF UTP CAT5e falikábel 305m

25. Panduit FMT1Y
Panduit Optikai tálca 1U magas, fekete
Passziv elemek, Optikai szerelvény, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (510370)
Akciós ár: 23 726
(bruttó:30 132)
Lista ár: 35 809
Nyer: 5 677 (18.84%)
db
Leírás: Optikai tálca 1U magas (patch panel nélkül, pp: CFAPPBL1Y)

26. Panduit CP96BLY
Panduit 96 portos UTP, FTP patchpanel
Passziv elemek, Patch panel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508670)
Akciós ár: 23 546
(bruttó:29 903)
Lista ár: 35 542
Nyer: 5 639 (18.86%)
db
Leírás: 96 portos UTP, FTP patchpanel, fém, 4U magas

27. Panduit TN5ETRLSMI
ADC-Krone UTP CAT5e falikábel 305m
Passziv elemek, Falikábel, Hálózat
Garancia: Egyéb. (510139)
Akciós ár: 22 566
(bruttó:28 659)
Lista ár: 34 069
Nyer: 5 410 (18.88%)
db
Leírás: ADC-Krone UTP CAT5e falikábel 305m

28. Panduit FJPKGU
Panduit CsiszolĂłkorong Optikai KIT-hez
Passziv elemek, Szerszám, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (509299)
Akciós ár: 22 226
(bruttó:28 227)
Lista ár: 33 548
Nyer: 5 321 (18.85%)
db
Leírás: Single-mode univerzális csiszoló

29. Panduit ISDNP50P
Panduit 50 portos ISDN patch panel
Passziv elemek, Patch panel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (501027)
Akciós ár: 21 946
(bruttó:27 871)
Lista ár: 33 129
Nyer: 5 258 (18.86%)
db
Leírás: 50 portos ISDN patch panel, Stewart RJ45, Krone, kábelrögzítővel, 1U magas

30. Panduit CP72BLY
Panduit 72 portos UTP, FTP patchpanel
Passziv elemek, Patch panel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508570)
Akciós ár: 21 226
(bruttó:26 957)
Lista ár: 32 037
Nyer: 5 080 (18.84%)
db
Leírás: 72 portos UTP, FTP patchpanel, fém, 3U magas

31. Panduit COPP5E24U
Corning 24 portos Cat5e UTP patchpanel komplett
Passziv elemek, Patch panel, Hálózat
Garancia: 1+1 Ă©v. (501013)
Akciós ár: 20 726
(bruttó:26 322)
Lista ár: 31 288
Nyer: 4 966 (18.87%)
db
Leírás: 24 portos UTP patchpanel, fém, 1U magas, komplett

32. Panduit P110B1004R2
Panduit 110-es rendezõ 2 X 100 érpáras 19' rack-be szerelhetõ 4
Passziv elemek, P110, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500941)
Akciós ár: 20 616
(bruttó:26 182)
Lista ár: 28 976
Nyer: 2 794 (10.67%)
db
Leírás: 110-es rendező 2 X 100 érpáras 19' rack-be szerelhető 4 érpáras csatlakozókkal

33. Panduit CP48WSBLY
Panduit 48p UTP/(S)FTP p.panel,fém,kábelvezetõ
Passziv elemek, Patch panel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508569)
Akciós ár: 20 016
(bruttó:25 420)
Lista ár: 30 208
Nyer: 4 788 (18.83%)
db
Leírás: 48 portos UTP, FTP patch p. kábelvezetővel, 2U magas

34. Panduit P110KB3005
Panduit 110-es lábas szett, 300 PáR
Passziv elemek, P110, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500952)
Akciós ár: 19 776
(bruttó:25 116)
Lista ár: 28 125
Nyer: 3 010 (11.98%)
db
Leírás: 110-es szet 300 pár 5 érpáras csatlakozókkal

35. Panduit LJSL5Y31
Panduit LASER lam. cimke 25.3x33.8mm
Passziv elemek, Jelöléstechnika, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500873)
Akciós ár: 19 596
(bruttó:24 887)
Lista ár: 30 069
Nyer: 5 182 (20.82%)
db
Leírás: LASER lam. cimke 25.3x33.8mm (1000db)

36. Panduit P110KB3004
Panduit 110-es lábas szett, 300 PáR
Passziv elemek, P110, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500951)
Akciós ár: 19 556
(bruttó:24 836)
Lista ár: 27 821
Nyer: 2 985 (12.02%)
db
Leírás: 110-es szet 300 pár 4 érpáras csatlakozókkal

37. Panduit DCT
Panduit Csatornavágó kéziszerszám
Passziv elemek, Szerszám, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (501048)
Akciós ár: 18 326
(bruttó:23 274)
Lista ár: 28 113
Nyer: 4 839 (20.79%)
db
Leírás: Műcsatorna-vágó szerszám (rozsdamentes acél), forgácsmentesen, egyenesen vág

38. Panduit WBH4Y
Panduit Falra szerelhetõ patchpanel tartó 4U
Passziv elemek, Rack szerelvény, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (509770)
Akciós ár: 16 776
(bruttó:21 306)
Lista ár: 25 725
Nyer: 4 420 (20.74%)
db
Leírás: Falra szerelhetőpatch panel tartó 4U

39. Panduit P110VCM300
PAND cbl mgr f 300 pair tower
Passziv elemek, P110, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500957)
Akciós ár: 16 746
(bruttó:21 267)
Lista ár: 23 820
Nyer: 2 553 (12.00%)
db

40. Panduit ISDNP25P
25 portos ISDN patch panel
Passziv elemek, Patch panel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508275)
Akciós ár: 15 996
(bruttó:20 315)
Lista ár: 25 077
Nyer: 4 763 (23.44%)
db

41. Panduit T25FRC
Panduit teflonos gégecsõ 100ft
Passziv elemek, Gegecsõ, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (509295)
Akciós ár: 15 876
(bruttó:20 163)
Lista ár: 24 900
Nyer: 4 737 (23.49%)
db
Leírás: Panduit teflonos gégecső

42. Panduit WMPH2
Panduit Vízszintes kábelvezetõ F&B 2U
Passziv elemek, Kábelvezetõ, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500888)
Akciós ár: 14 946
(bruttó:18 981)
Lista ár: 23 426
Nyer: 4 445 (23.42%)
db
Leírás: Vízszintes kábelvezető F&B 2U

43. Panduit F6D6P3M10
Panduit Opti-Jack Duplex Plug to SC Plugs, 62.5/125 mikroM, 10M
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500901)
Akciós ár: 14 866
(bruttó:18 880)
Lista ár: 23 312
Nyer: 4 432 (23.48%)
db
Leírás: Opti-Jack Duplex Plug to SC Plugs, 62.5/125 mikroM, 10M

44. Panduit F6D6P2M10
Panduit Opti-Jack Dupl Plug To ST 62.5uM
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500900)
Akciós ár: 14 516
(bruttó:18 435)
Lista ár: 22 753
Nyer: 4 318 (23.42%)
db
Leírás: Opti-Jack Duplex Plug to ST Plugs, 62.5/125 mikroM, 10M

45. Panduit 7965E100
Belden UTP CAT6 falikábel 100m
Passziv elemek, Falikábel, Hálózat
Garancia: Egyéb. (509294)
Akciós ár: 14 496
(bruttó:18 410)
Lista ár: 22 728
Nyer: 4 318 (23.45%)
db
Leírás: CAT6 UTP falikábel (100m tekercs) - Paired, 4 pairs, twisted, 23 AWG, Solid BC - Bare Copper conductors, PE - Polyethylene (Polyolefin) insulated singles, espline flame retardant polyolefin filler material. Unshielded, PVC - Polyvinyl Chloride jacket, jac

46. Panduit FRSHC6YL2
CHANNEL SPLIT HINGED
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (510415)
Akciós ár: 14 486
(bruttó:18 397)
Lista ár: 22 715
Nyer: 4 318 (23.47%)
db

47. Panduit F5E1010M5Y
Panduit MM Duplex optikai patch LC-LC 50/125um, 5M
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508365)
Akciós ár: 14 366
(bruttó:18 245)
Lista ár: 22 817
Nyer: 4 572 (25.06%)
db
Leírás: Panduit MM Duplex optikai patch LC-LC 50/125um, 5M

48. Panduit F5D33M30
Panduit Multimode Duplex Optical Fibre Patch Cord - SC to SC 50/
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (506071)
Akciós ár: 14 256
(bruttó:18 105)
Lista ár: 22 626
Nyer: 4 521 (24.97%)
db
Leírás: Panduit Multimode Duplex Optical Fibre Patch Cord - SC to SC 50/125um, 30M

49. Panduit F5DMTRJM5
Panduit MTRJ-MTRJ patchkábel, 50/125um, 5m
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500916)
Akciós ár: 14 206
(bruttó:18 042)
Lista ár: 20 442
Nyer: 2 400 (13.30%)
db
Leírás: Multimódusú duplex optikai patchkábel MTRJ - MTRJ 50/125um, 5M

50. Panduit 1633ENH100
Belden FTP CAT5e f.káb LSOH 100m
Passziv elemek, Falikábel, Hálózat
Garancia: Egyéb. (500855)
Akciós ár: 14 206
(bruttó:18 042)
Lista ár: 22 271
Nyer: 4 229 (23.44%)
db
Leírás: CAT5e FTP falikábel (100m doboz) - Paired, 4 pairs, 24 AWG, Solid BC - Bare Copper conductors, PE - Polyethylene (Polyolefin) insulation, overall Aluminum Foil-Polyester Tape (Beldfoil) shield, tinned copper drain wire, LSNH - Low Smoke Non-Halogen jacket

51. Panduit CPP32WBLY
Panduit 32 portos UTP patch panel
Passziv elemek, Patch panel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508572)
Akciós ár: 14 196
(bruttó:18 029)
Lista ár: 22 537
Nyer: 4 509 (25.01%)
db
Leírás: 32 portos UTP patchpanel, fém keret, műanyag 4 egységes beépítőkeretekkel, előlről szerelhető, 1U magas

52. Panduit PLT25IM20
Panduit *PAN-TY* CABLE TIE 9.7' x 0.14'
Passziv elemek, Kábelvezetõ, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508267)
Akciós ár: 14 076
(bruttó:17 877)
Lista ár: 22 068
Nyer: 4 191 (23.44%)
db
Leírás: Panduit *PAN-TY* CABLE TIE 9.7' x 0.14' 1000 db/csomag

53. Panduit WBH3Y
Panduit Falra szerelhetõ patchpanel tartó 3U
Passziv elemek, Rack szerelvény, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (509769)
Akciós ár: 14 006
(bruttó:17 788)
Lista ár: 22 233
Nyer: 4 445 (24.99%)
db
Leírás: Falra szerelhető patchpanel tartó 3U

54. Panduit F5E1010M3
Panduit MM Duplex optikai patch LC-LC 50/125um, 3M
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (507487)
Akciós ár: 13 816
(bruttó:17 546)
Lista ár: 21 941
Nyer: 4 394 (25.04%)
db
Leírás: Panduit MM Duplex optikai patch LC-LC 50/125um, 3M

55. Panduit F5E1010M2
Panduit MM Duplex optikai patch LC-LC 50/125um, 2M
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (507485)
Akciós ár: 13 566
(bruttó:17 229)
Lista ár: 21 534
Nyer: 4 305 (24.99%)
db
Leírás: Panduit MM Duplex optikai patch LC-LC 50/125um, 2M

56. Panduit F5E1010M1
Panduit MM Duplex optikai patch LC-LC 50/125um, 1M
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (507484)
Akciós ár: 13 326
(bruttó:16 924)
Lista ár: 21 166
Nyer: 4 242 (25.06%)
db
Leírás: Panduit MM Duplex optikai patch LC-LC 50/125um, 1M

57. Panduit FJPXY
RagasztĂł Optikai KIT-hez
Passziv elemek, Szerszám, Hálózat
Garancia: Egyéb. (508282)
Akciós ár: 13 236
(bruttó:16 810)
Lista ár: 21 013
Nyer: 4 204 (25.01%)
db

58. Panduit CJAST
Panduit Kábel blankoló szerszám
Passziv elemek, Szerszám, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (501046)
Akciós ár: 13 226
(bruttó:16 797)
Lista ár: 20 988
Nyer: 4 191 (24.95%)
db
Leírás: Blankoló szerszám

59. Panduit FR6X4YL2
Panduit Fiber Runner Chl 6X4, 2M
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (510414)
Akciós ár: 13 196
(bruttó:16 759)
Lista ár: 20 950
Nyer: 4 191 (25.01%)
db
Leírás: Fiber Runner Channel 6X4, 2M

60. Panduit 1633E100
Belden FTP CAT5e falikábel 100m
Passziv elemek, Falikábel, Hálózat
Garancia: Egyéb. (500852)
Akciós ár: 13 196
(bruttó:16 759)
Lista ár: 20 950
Nyer: 4 191 (25.01%)
db
Leírás: CAT5e FTP falikábel (100m doboz) - Paired, 4 pairs, 24 AWG, Solid BC - Bare Copper conductors, PE - Polyethylene (Polyolefin) insulation, overall Aluminum Foil-Polyester Tape (Beldfoil) shield, tinned copper drain wire, outer PVC - Polyvinyl Chloride jack

61. Panduit WBH2Y
Panduit Falra szerelhetõ patchpanel tartó 2U
Passziv elemek, Rack szerelvény, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (509768)
Akciós ár: 13 026
(bruttó:16 543)
Lista ár: 20 683
Nyer: 4 140 (25.03%)
db
Leírás: Falra szerelhető patchpanel tartó 2U

62. Panduit FAP8WST
Panduit Fibre Optic Adapter w. 8 ST ad.
Passziv elemek, Optikai szerelvény, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500923)
Akciós ár: 13 026
(bruttó:16 543)
Lista ár: 18 740
Nyer: 2 197 (13.28%)
db
Leírás: Fibre Optic Adapter w. 8 ST ad.

63. Panduit F6D6P3M3
Panduit Opti-Jack Duplex Plug to SC Plugs, 62.5/125 mikroM, 3M
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500902)
Akciós ár: 13 016
(bruttó:16 530)
Lista ár: 20 658
Nyer: 4 128 (24.97%)
db
Leírás: Opti-Jack Duplex Plug to SC Plugs, 62.5/125 mikroM, 3M

64. Panduit CP48BLY
Panduit 48 portos UTP, FTP patchpanel
Passziv elemek, Patch panel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508568)
Akciós ár: 12 996
(bruttó:16 505)
Lista ár: 20 632
Nyer: 4 128 (25.01%)
db
Leírás: 48 portos UTP, FTP patchpanel, fém, 2U magas

65. Panduit F5D33M25
Panduit Multimode Duplex Optical Fibre Patch Cord - SC to SC 50/
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (506070)
Akciós ár: 12 906
(bruttó:16 391)
Lista ár: 20 493
Nyer: 4 102 (25.03%)
db
Leírás: Panduit Multimode Duplex Optical Fibre Patch Cord - SC to SC 50/125um, 25M

66. Panduit CP24WSBLY
Panduit 24p UTP/(S)FTP p.panel,fém,kábelvezetõ
Passziv elemek, Patch panel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508567)
Akciós ár: 12 606
(bruttó:16 010)
Lista ár: 20 010
Nyer: 4 001 (24.99%)
db
Leírás: 24 portos UTP, FTP patch p. kábelvezetővel, 1U magas

67. Panduit WMPS
Panduit Rack-be kábelvezetõ 1U 'front, back'
Passziv elemek, Kábelvezetõ, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500889)
Akciós ár: 12 466
(bruttó:15 832)
Lista ár: 19 794
Nyer: 3 962 (25.03%)
db
Leírás: Rack-be fésűs kábelvezető 1U magas 'front, back'

68. Panduit CP16WSBLY
Panduit 16p UTP/(S)FTP p.panel,fém,kábelvezetõ
Passziv elemek, Patch panel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508565)
Akciós ár: 12 336
(bruttó:15 667)
Lista ár: 19 591
Nyer: 3 924 (25.05%)
db
Leírás: 16 portos UTP, FTP patch p. kábelvezetővel, 1U magas

69. Panduit CMPHF2Y
Panduit Rack, gyûrûs kábelvez. 2U, front
Passziv elemek, Kábelvezetõ, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508847)
Akciós ár: 12 326
(bruttó:15 654)
Lista ár: 19 566
Nyer: 3 912 (24.99%)
db
Leírás: Gyűrűs kábelvezető (D-Ring Panel) 2U magas 'front' 76.2x76.2 mm

70. Panduit FAP6WSC
Panduit Fibre Optic Adapter w. 6 SC ad.
Passziv elemek, Optikai szerelvény, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500922)
Akciós ár: 11 946
(bruttó:15 171)
Lista ár: 18 956
Nyer: 3 785 (24.95%)
db
Leírás: Fibre Optic Adapter Panel with 6 SC adapters

71. Panduit F6D6P2M1
Panduit Opti-Jack Duplex Plug to ST, 1M
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500899)
Akciós ár: 11 906
(bruttó:15 121)
Lista ár: 18 893
Nyer: 3 772 (24.95%)
db
Leírás: Opti-Jack Duplex Plug to ST Plugs, 62.5/125 mikroM, 1M

72. Panduit F6D23M2
Panduit Multimode Duplex Optical Fibre Patch Cord - ST to SC 62.
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500893)
Akciós ár: 11 826
(bruttó:15 019)
Lista ár: 18 766
Nyer: 3 747 (24.95%)
db
Leírás: Multimode Duplex Optical Fibre Patch Cord - ST to SC 62.5/125um, 2M

73. Panduit P110T300
300 PAIR TOWER ONLY
Passziv elemek, P110, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508270)
Akciós ár: 11 746
(bruttó:14 917)
Lista ár: 18 651
Nyer: 3 734 (25.03%)
db

74. Panduit F6D33M3
Panduit Multimode Duplex Optical Fibre Patch Cord - SC to SC 62.
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500897)
Akciós ár: 11 656
(bruttó:14 803)
Lista ár: 16 568
Nyer: 1 765 (11.93%)
db
Leírás: Multimode Duplex Optical Fibre Patch Cord - SC to SC 62.5/125um, 3M

75. Panduit F5D33M20
Panduit Multimode Duplex Optical Fibre Patch Cord - SC to SC 50/
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (506069)
Akciós ár: 11 576
(bruttó:14 702)
Lista ár: 18 372
Nyer: 3 670 (24.97%)
db
Leírás: Panduit Multimode Duplex Optical Fibre Patch Cord - SC to SC 50/125um, 20M

76. Panduit F5DMTRJSCM5
Panduit MTRJ-SC patchkábel, 50/125um, 5m
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500914)
Akciós ár: 11 506
(bruttó:14 613)
Lista ár: 16 365
Nyer: 1 753 (11.99%)
db
Leírás: Multimódusú duplex optikai patchkábel MTRJ - SC 50/125um, 5M

77. Panduit F6D22M2
Panduit Multimode Duplex Optical Fibre Patch Cord - ST to ST 62.
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500891)
Akciós ár: 11 386
(bruttó:14 460)
Lista ár: 18 080
Nyer: 3 620 (25.03%)
db
Leírás: Panduit Multimode Duplex Optical Fibre Patch Cord - ST to ST 62.5/125um, 2M

78. Panduit F5DMTRJLCM3
MTRJ-LC patchkábel, 50/125um, 3m
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500915)
Akciós ár: 11 356
(bruttó:14 422)
Lista ár: 16 149
Nyer: 1 727 (11.98%)
db
Leírás: Multimódusú duplex optikai patchkábel MTRJ - LC 50/125um, 3M

79. Panduit F6D33M2
Panduit Multimode Duplex Optical Fibre Patch Cord - SC to SC 62.
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500896)
Akciós ár: 11 346
(bruttó:14 409)
Lista ár: 16 137
Nyer: 1 727 (11.99%)
db
Leírás: Multimode Duplex Optical Fibre Patch Cord - SC to SC 62.5/125um, 2M

80. Panduit TM3S10C
Panduit fali rögzítõ kábelkötegelõhöz (100/cs)
Passziv elemek, Kábelvezetõ, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (509297)
Akciós ár: 11 346
(bruttó:14 409)
Lista ár: 18 016
Nyer: 3 607 (25.03%)
db
Leírás: Panduit fali rögzítő kábelkötegelőhöz (100/cs) RoHS: OK

81. Panduit P110KB3003
Panduit 110-es lábas szett, 300 PáR
Passziv elemek, P110, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500950)
Akciós ár: 11 066
(bruttó:14 054)
Lista ár: 17 572
Nyer: 3 518 (25.03%)
db
Leírás: 110-es szet 300 pár 3 érpáras csatlakozókkal

82. Panduit F6D23M3
Panduit Multimode Duplex Optical Fibre Patch Cord - ST to SC 62.
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500894)
Akciós ár: 11 036
(bruttó:14 016)
Lista ár: 17 508
Nyer: 3 493 (24.92%)
db
Leírás: Multimode Duplex Optical Fibre Patch Cord - ST to SC 62.5/125um, 3M

83. Panduit F6D33M1
Panduit Multimode Duplex Optical Fibre Patch Cord - SC to SC 62.
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500895)
Akciós ár: 11 026
(bruttó:14 003)
Lista ár: 15 679
Nyer: 1 676 (11.97%)
db
Leírás: Multimode Duplex Optical Fibre Patch Cord - SC to SC 62.5/125um, 1M

84. Panduit TM3S8C0
Panduit fali rögzítõ kábelkötegelõhöz (100/cs)
Passziv elemek, Kábelvezetõ, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508668)
Akciós ár: 11 006
(bruttó:13 978)
Lista ár: 17 927
Nyer: 3 950 (28.26%)
db
Leírás: Panduit fali rögzítő kábelkötegelőhöz (100/cs) RoHS: OK

85. Panduit F5DMTRJSCM3
Panduit MTRJ-SC patchkábel, 50/125um, 3m
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500913)
Akciós ár: 10 876
(bruttó:13 813)
Lista ár: 15 464
Nyer: 1 651 (11.95%)
db
Leírás: Multimódusú duplex optikai patchkábel MTRJ - SC 50/125um, 3M

86. Panduit WMPFSEY
Panduit Rack-be kábelvezetõ 1U 'front'
Passziv elemek, Kábelvezetõ, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (509298)
Akciós ár: 10 856
(bruttó:13 787)
Lista ár: 17 686
Nyer: 3 899 (28.28%)
db
Leírás: Rack-be fésűs kábelvezető 1U magas 'front', enhanced (kétirányba nyíló)

87. Panduit WMPLFSEY
Panduit Kábelvezetõ 1U,front,38.1*50.8mm
Passziv elemek, Kábelvezetõ, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (509765)
Akciós ár: 10 826
(bruttó:13 749)
Lista ár: 17 635
Nyer: 3 886 (28.27%)
db
Leírás: Rack-be fésűs kábelvezető 1U magas 'front'

88. Panduit P110PC4X
Panduit Termin. 110 conn. 4 érpár (10db)
Passziv elemek, P110, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500956)
Akciós ár: 10 806
(bruttó:13 724)
Lista ár: 17 597
Nyer: 3 874 (28.23%)
db
Leírás: csatlakozóaljzat 110-es rendszerhez, 4 érpáros

89. Panduit 1583E100
Belden UTP CAT5e falikábel kék 100m
Passziv elemek, Falikábel, Hálózat
Garancia: Egyéb. (500848)
Akciós ár: 10 756
(bruttó:13 660)
Lista ár: 17 534
Nyer: 3 874 (28.36%)
db
Leírás: CAT5e UTP falikábel kék (100m papírdoboz) - Paired, 4 pairs, 24 AWG, Solid BC - Bare Copper conductors, PE - Polyethylene insulation, Unshielded, PVC - Polyvinyl Chloride jacket. Jacket is sequentially marked at 1 meter intervals. Additional meter marking

90. Panduit F5D33M15
Panduit Multimode Duplex Optical Fibre Patch Cord - SC to SC 50/
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (506067)
Akciós ár: 10 676
(bruttó:13 559)
Lista ár: 17 394
Nyer: 3 835 (28.29%)
db
Leírás: Panduit Multimode Duplex Optical Fibre Patch Cord - SC to SC 50/125um, 15M

91. Panduit WMPF1
Rackbe kábel vezetö 2U, front
Passziv elemek, Kábelvezetõ, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508268)
Akciós ár: 10 626
(bruttó:13 495)
Lista ár: 17 305
Nyer: 3 810 (28.23%)
db
Leírás: Rack-be kábelvezető 2U magas 'front'

92. Panduit F5E310M2
Panduit MM Duplex optikai patch LC-SC 50/125um, 2M
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (507486)
Akciós ár: 10 606
(bruttó:13 470)
Lista ár: 17 280
Nyer: 3 810 (28.29%)
db
Leírás: Panduit MM Duplex optikai patch LC-SC 50/125um, 2M

93. Panduit F5DMTRJSCM2
Panduit MTRJ-SC patchkábel, 50/125um, 2m
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500912)
Akciós ár: 10 566
(bruttó:13 419)
Lista ár: 15 032
Nyer: 1 613 (12.02%)
db
Leírás: Multimódusú duplex optikai patchkábel MTRJ - SC 50/125um, 2M

94. Panduit CPPL24WRBLY
Panduit 24p UTP p.panel,fém,süllyesztett
Passziv elemek, Patch panel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508574)
Akciós ár: 10 346
(bruttó:13 139)
Lista ár: 16 861
Nyer: 3 721 (28.32%)
db
Leírás: 24 portos UTP, FTP patch panel, süllyesztett, 1U magas

95. Panduit F5DMTRJSCM1
Panduit MTRJ-SC patchkábel, 50/125um, 1m
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500911)
Akciós ár: 10 256
(bruttó:13 025)
Lista ár: 14 587
Nyer: 1 562 (11.99%)
db
Leírás: Multimódusú duplex optikai patchkábel MTRJ - SC 50/125um, 1M

96. Panduit FR6TB38M
6' TRAPEZE BRACKET
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (510412)
Akciós ár: 10 126
(bruttó:12 860)
Lista ár: 16 492
Nyer: 3 632 (28.24%)
db

97. Panduit FJJGS9CBU
Panduit Opti-Jack Fibre O. Single m Jack
Passziv elemek, Optikai szerelvény, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500927)
Akciós ár: 9 916
(bruttó:12 593)
Lista ár: 14 092
Nyer: 1 499 (11.90%)
db
Leírás: Opti-Jack Fibre Optic Connector Module - Single-Mode Jack

98. Panduit F5E1010M5
Panduit MM Duplex optikai patch LC-LC 50/125um, 5M
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (507488)
Akciós ár: 9 646
(bruttó:12 250)
Lista ár: 15 705
Nyer: 3 454 (28.20%)
db
Leírás: Panduit MM Duplex optikai patch LC-LC 50/125um, 5M

99. Panduit P110B100R4B
Panduit Pan-Punch 19' Rack beépítõ lap 4U
Passziv elemek, P110, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500943)
Akciós ár: 9 626
(bruttó:12 225)
Lista ár: 14 181
Nyer: 1 956 (16.00%)
db
Leírás: Pan-Punch 19' Rack beépítő lap 4U

100. Panduit F5DMTRJSTM2
Panduit MTRJ-ST patchkábel, 50/125um, 2m
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500910)
Akciós ár: 9 526
(bruttó:12 098)
Lista ár: 13 546
Nyer: 1 448 (11.97%)
db
Leírás: Multimódusú duplex optikai patchkábel MTRJ - ST 50/125um, 2M

101. Panduit F6DMTRJSTM2
Panduit MTRJ-ST patchkábel, 62.5/125um, 2m
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (510417)
Akciós ár: 9 366
(bruttó:11 895)
Lista ár: 15 260
Nyer: 3 366 (28.29%)
db
Leírás: Multimódusú duplex optikai patchkábel MTRJ - ST 62.5/125um, 2M

102. Panduit F5DLCSCM3
Panduit LC-SC patchkábel, 50/125um, 3m
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500909)
Akciós ár: 9 336
(bruttó:11 857)
Lista ár: 13 749
Nyer: 1 892 (15.96%)
db
Leírás: Multimódusú duplex optikai patchkábel LC - SC 50/125um, 3M

103. Panduit F5D33M10Y
Panduit Multimode Duplex Optical Fibre Patch Cord - SC to SC 50/
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (509863)
Akciós ár: 9 286
(bruttó:11 793)
Lista ár: 15 121
Nyer: 3 327 (28.21%)
db
Leírás: Panduit Multimode Duplex Optical Fibre Patch Cord - SC to SC 50/125um, 10M

104. Panduit F5DLCSCM2
Panduit LC-SC patchkábel, 50/125um, 2m
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500908)
Akciós ár: 8 996
(bruttó:11 425)
Lista ár: 13 241
Nyer: 1 816 (15.90%)
db
Leírás: Multimódusú duplex optikai patchkábel LC - SC 50/125um, 2M

105. Panduit RACKTRAY55BL
Rackszekrény-polc 550 mm, fekete
Passziv elemek, Rack szerelvény, Hálózat
Garancia: Egyéb. (508278)
Akciós ár: 8 966
(bruttó:11 387)
Lista ár: 14 613
Nyer: 3 226 (28.33%)
db

106. Panduit PESCJHT
Panduit 19MM X 19MM YEL GMC MKR
Passziv elemek, Jelöléstechnika, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (509764)
Akciós ár: 8 956
(bruttó:11 374)
Lista ár: 14 587
Nyer: 3 213 (28.25%)
db
Leírás: 10 ív, 36 db/ív sárga címke a következő ábrával: Static sensitive device - handling precautions required

107. Panduit CP24BLY
Panduit 24 portos UTP, FTP patchpanel
Passziv elemek, Patch panel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508566)
Akciós ár: 8 686
(bruttó:11 031)
Lista ár: 14 155
Nyer: 3 124 (28.32%)
db
Leírás: 24 portos UTP, FTP patchpanel, fém, 1U magas

108. Panduit F5D33M9
Panduit Multimode Duplex Optical Fibre Patch Cord - SC to SC 50/
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (506076)
Akciós ár: 8 506
(bruttó:10 803)
Lista ár: 13 749
Nyer: 2 946 (27.27%)
db
Leírás: Panduit Multimode Duplex Optical Fibre Patch Cord - SC to SC 50/125um, 9M

109. Panduit F5D33M6
Panduit Multimode Duplex Optical Fibre Patch Cord - SC to SC 50/
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (506073)
Akciós ár: 8 446
(bruttó:10 726)
Lista ár: 13 660
Nyer: 2 934 (27.35%)
db
Leírás: Panduit Multimode Duplex Optical Fibre Patch Cord - SC to SC 50/125um, 6M

110. Panduit CPP48WBLY
Panduit 48 portos UTP patch panel
Passziv elemek, Patch panel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508573)
Akciós ár: 8 436
(bruttó:10 714)
Lista ár: 13 635
Nyer: 2 921 (27.26%)
db
Leírás: 48 portos UTP patchpanel, fém keret, műanyag 4 egységes beépítőkeretekkel, előlről szerelhető, 2U magas

111. Panduit CP16BLY
Panduit 16 portos UTP, FTP patchpanel
Passziv elemek, Patch panel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508669)
Akciós ár: 8 406
(bruttó:10 676)
Lista ár: 13 584
Nyer: 2 908 (27.24%)
db
Leírás: 16 portos UTP, FTP patchpanel, fém, 1U magas

112. Panduit F6DMTRJSTM1
Panduit MTRJ-ST patchkábel, 62.5/125um, 1m
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500921)
Akciós ár: 8 396
(bruttó:10 663)
Lista ár: 12 365
Nyer: 1 702 (15.96%)
db
Leírás: Multimódusú duplex optikai patchkábel MTRJ - ST 62.5/125um, 1M

113. Panduit P110PC2X
Panduit Termin. 110 connector 2érpár (10db)
Passziv elemek, P110, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500955)
Akciós ár: 8 366
(bruttó:10 625)
Lista ár: 13 520
Nyer: 2 896 (27.25%)
db
Leírás: csatlakozóaljzat 110-es rendszerhez, 2 érpáros

114. Panduit LWS9
Panduit Kábel öntap. címke 12.7x31.7
Passziv elemek, Jelöléstechnika, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500876)
Akciós ár: 8 346
(bruttó:10 599)
Lista ár: 13 495
Nyer: 2 896 (27.32%)
db
Leírás: Öntapadós címke 12.7 x 31.7

115. Panduit F6DLCSTM3
Panduit LC-ST patchkábel, 62.5/125um, 3m
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500920)
Akciós ár: 8 316
(bruttó:10 561)
Lista ár: 12 250
Nyer: 1 689 (15.99%)
db
Leírás: Multimódusú duplex optikai patchkábel LC - ST 62.5/125um, 3M

116. Panduit FTR2X2YL
Fiber Runner 3-sided trumpet
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (510416)
Akciós ár: 8 306
(bruttó:10 549)
Lista ár: 13 533
Nyer: 2 985 (28.29%)
db

117. Panduit PBMSH25M
Panduit furatba nyomható kábeltartó, 1000db/cs (RoHS compliant)
Passziv elemek, Kábelvezetõ, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (509296)
Akciós ár: 8 306
(bruttó:10 549)
Lista ár: 13 533
Nyer: 2 985 (28.29%)
db
Leírás: d=6,4+/-0.127mm furatba nyomható kábekötegelő-rögzítő (RoHS compliant)

118. Panduit F5D33M8
Panduit Multimode Duplex Optical Fibre Patch Cord - SC to SC 50/
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (506075)
Akciós ár: 8 236
(bruttó:10 460)
Lista ár: 13 305
Nyer: 2 845 (27.20%)
db
Leírás: Panduit Multimode Duplex Optical Fibre Patch Cord - SC to SC 50/125um, 8M

119. Panduit F5DLCSTM3
Panduit LC-ST patchkábel, 50/125um, 3m
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500907)
Akciós ár: 8 206
(bruttó:10 422)
Lista ár: 12 085
Nyer: 1 664 (15.96%)
db
Leírás: Multimódusú duplex optikai patchkábel LC - ST 50/125um, 3M

120. Panduit MP588L
Panduit CAT5e 8pol.patch dugĂł (50 db/cs)
Passziv elemek, Csatlakozó dugó, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500760)
Akciós ár: 8 176
(bruttó:10 384)
Lista ár: 13 216
Nyer: 2 832 (27.27%)
db
Leírás: PAN-PLUG CAT5e UTP 8 pólusú patch kábel dugó (50-es csomagolás), törésgátló nem szükséges

121. Panduit F5D33M5
Panduit Multimode Duplex Optical Fibre Patch Cord - SC to SC 50/
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (506072)
Akciós ár: 8 166
(bruttó:10 371)
Lista ár: 13 190
Nyer: 2 819 (27.19%)
db
Leírás: Panduit Multimode Duplex Optical Fibre Patch Cord - SC to SC 50/125um, 5M

122. Panduit CPP24WBLY
Panduit 24 portos UTP patch panel
Passziv elemek, Patch panel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508571)
Akciós ár: 8 146
(bruttó:10 345)
Lista ár: 13 165
Nyer: 2 819 (27.25%)
db
Leírás: 24 portos UTP patchpanel, fém keret, műanyag 4 egységes beépítőkeretekkel, előlről szerelhető, 1U magas

123. Panduit F5D33M7
Panduit Multimode Duplex Optical Fibre Patch Cord - SC to SC 50/
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (506074)
Akciós ár: 7 976
(bruttó:10 130)
Lista ár: 12 898
Nyer: 2 769 (27.33%)
db
Leírás: Panduit Multimode Duplex Optical Fibre Patch Cord - SC to SC 50/125um, 7M

124. Panduit F6DLCSTM2
Panduit LC-ST patchkábel, 62.5/125um, 2m
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500919)
Akciós ár: 7 936
(bruttó:10 079)
Lista ár: 11 679
Nyer: 1 600 (15.88%)
db
Leírás: Multimódusú duplex optikai patchkábel LC - ST 62.5/125um, 2M

125. Panduit FJPST51MEI
Opti-Jack Duplex Plug to ST, 1M
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500903)
Akciós ár: 7 876
(bruttó:10 003)
Lista ár: 12 733
Nyer: 2 731 (27.30%)
db

126. Panduit F5DLCSTM2
Panduit LC-ST patchkábel, 50/125um, 2m
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500906)
Akciós ár: 7 866
(bruttó:9 990)
Lista ár: 11 577
Nyer: 1 588 (15.89%)
db
Leírás: Multimódusú duplex optikai patchkábel LC - ST 50/125um, 2M

127. Panduit FJPGS9CBU
Panduit Opti-Jack Fibre O. Single-m Plug
Passziv elemek, Optikai szerelvény, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500928)
Akciós ár: 7 656
(bruttó:9 723)
Lista ár: 11 273
Nyer: 1 549 (15.94%)
db
Leírás: Opti-Jack Fibre Optic Connector Module - Single-Mode Plug

128. Panduit F5D33M3
Panduit Multimode Duplex Optical Fibre Patch Cord - SC to SC 50/
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500898)
Akciós ár: 7 576
(bruttó:9 622)
Lista ár: 12 250
Nyer: 2 629 (27.32%)
db
Leírás: Panduit Multimode Duplex Optical Fibre Patch Cord - SC to SC 50/125um, 3M

129. Panduit COPP24WS
Corning 24 portos UTP, FTP patchpanel, kábelvezetõ
Passziv elemek, Patch panel, Hálózat
Garancia: 1+1 Ă©v. (501028)
Akciós ár: 7 556
(bruttó:9 596)
Lista ár: 12 225
Nyer: 2 629 (27.40%)
db
Leírás: 24 portos UTP, FTP patchpanel, fém, 1U magas, kábelvezetővel, üres!

130. Panduit F5DLCSTM1
Panduit LC-ST patchkábel, 50/125um, 1m
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500905)
Akciós ár: 7 516
(bruttó:9 545)
Lista ár: 11 069
Nyer: 1 524 (15.97%)
db
Leírás: Multimódusú duplex optikai patchkábel LC - ST 50/125um, 1M

131. Panduit F6DSCSCM2
Panduit SC-SC patchkábel, 62.5/125um, 2m
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500918)
Akciós ár: 7 486
(bruttó:9 507)
Lista ár: 11 031
Nyer: 1 524 (16.03%)
db
Leírás: Multimódusú duplex optikai patchkábel SC-SC 62.5/125um, 2M

132. Panduit P110KB1005
Panduit 110-es lábas szett, 100 pár
Passziv elemek, P110, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500949)
Akciós ár: 7 476
(bruttó:9 495)
Lista ár: 11 006
Nyer: 1 511 (15.92%)
db
Leírás: 110-es szet 100 pár 5 érpáras csatlakozókkal

133. Panduit WBH1Y
Panduit Falra szerelhetõ patchpanel tartó 1U
Passziv elemek, Rack szerelvény, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508849)
Akciós ár: 7 416
(bruttó:9 418)
Lista ár: 11 996
Nyer: 2 578 (27.37%)
db
Leírás: Falra szerelhető patchpanel tartó 1U

134. Panduit F6D22M1
Panduit Multimode Duplex Optical Fibre Patch Cord - ST to ST 62.
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500890)
Akciós ár: 7 416
(bruttó:9 418)
Lista ár: 11 996
Nyer: 2 578 (27.37%)
db
Leírás: Panduit Multimode Duplex Optical Fibre Patch Cord - ST to ST 62.5/125um, 1M

135. Panduit CWPP12WBL
Panduit 12p UTP fali p.panel
Passziv elemek, Patch panel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (501025)
Akciós ár: 7 406
(bruttó:9 406)
Lista ár: 11 971
Nyer: 2 565 (27.28%)
db
Leírás: 12 portos UTP fali patchpanel, 1U magas

136. Panduit P110KB1004
Panduit 110-es lábas szett, 100 pár
Passziv elemek, P110, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500948)
Akciós ár: 7 296
(bruttó:9 266)
Lista ár: 10 739
Nyer: 1 473 (15.90%)
db
Leírás: 110-es szet 100 pár 4 érpáras csatlakozókkal

137. Panduit F5D33M2
Panduit Multimode Duplex Optical Fibre Patch Cord - SC to SC 50/
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (506068)
Akciós ár: 7 286
(bruttó:9 253)
Lista ár: 11 781
Nyer: 2 527 (27.31%)
db
Leírás: Panduit Multimode Duplex Optical Fibre Patch Cord - SC to SC 50/125um, 2M

138. Panduit FSTH
Panduit Splice Tray Stacking Unit
Passziv elemek, Optikai szerelvény, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500939)
Akciós ár: 7 186
(bruttó:9 126)
Lista ár: 10 333
Nyer: 1 207 (13.22%)
db
Leírás: Splice Tray Stacking Unit

139. Panduit ICFX10AWX
Panduit Belsõ sarok LD/LDP10-hez (10db)
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500770)
Akciós ár: 7 126
(bruttó:9 050)
Lista ár: 10 257
Nyer: 1 207 (13.33%)
db
Leírás: Belső sarok LD/LDP10-hez (10db)

140. Panduit RAFX10AWX
Panduit 90-fokos sarokelem LD10-hez(10db)
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500781)
Akciós ár: 7 126
(bruttó:9 050)
Lista ár: 10 257
Nyer: 1 207 (13.33%)
db
Leírás: 90 fokos kanyarelem LD/LDP10-hez (10db), bend radius control

141. Panduit OCFX10AWX
Panduit Külsõ sarok LD/LDP10-hez (10db)
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500779)
Akciós ár: 7 126
(bruttó:9 050)
Lista ár: 10 257
Nyer: 1 207 (13.33%)
db
Leírás: Belső sarok LD/LDP10-hez (10db)

142. Panduit P110B100R2B
Panduit Pan-Punch 19' Rack beépítõ lap 2U
Passziv elemek, P110, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500942)
Akciós ár: 7 046
(bruttó:8 948)
Lista ár: 10 384
Nyer: 1 435 (16.04%)
db
Leírás: Pan-Punch 19' Rack beépítő lap 2U

143. Panduit CWST
Panduit CWST csípõfogó
Passziv elemek, Szerszám, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508366)
Akciós ár: 7 036
(bruttó:8 936)
Lista ár: 11 361
Nyer: 2 426 (27.15%)
db
Leírás: Panduit CWST oldalcsípőfogó réz adatátvitali kábelek vágásához.

144. Panduit F5D33M1
Panduit Multimode Duplex Optical Fibre Patch Cord - SC to SC 50/
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (506065)
Akciós ár: 6 986
(bruttó:8 872)
Lista ár: 11 298
Nyer: 2 426 (27.34%)
db
Leírás: Panduit Multimode Duplex Optical Fibre Patch Cord - SC to SC 50/125um, 1M

145. Panduit F6DSTSCM2
Panduit SC-ST patchkábel, 62.5/125um, 2m
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500917)
Akciós ár: 6 916
(bruttó:8 783)
Lista ár: 9 952
Nyer: 1 168 (13.30%)
db
Leírás: Multimódusú duplex optikai patchkábel SC-ST 62.5/125um, 2M

146. Panduit F5DSTSCM2
Panduit SC-ST patchkábel, 50/125um, 2m
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500904)
Akciós ár: 6 916
(bruttó:8 783)
Lista ár: 9 952
Nyer: 1 168 (13.30%)
db
Leírás: Multimódusú duplex optikai patchkábel SC-ST 50/125um, 2M

147. Panduit FR6TRBN58M
Panduit New Threaded rod, bracket, 6X4
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (510413)
Akciós ár: 6 886
(bruttó:8 745)
Lista ár: 11 133
Nyer: 2 388 (27.30%)
db
Leírás: New Threaded rod, bracket, 6X4

148. Panduit S100X125VA3Y
Panduit Ă–ntapadĂłs cĂ­mke 25.4 x 31.7
Passziv elemek, Jelöléstechnika, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508511)
Akciós ár: 6 846
(bruttó:8 694)
Lista ár: 11 069
Nyer: 2 375 (27.32%)
db
Leírás: Öntapadós címke 25.4 x 31.7

149. Panduit E2X2YL6
Panduit Slotted Fiber Duct Chl 2X2
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (510408)
Akciós ár: 6 736
(bruttó:8 555)
Lista ár: 10 879
Nyer: 2 324 (27.17%)
db
Leírás: Slotted Fiber Duct Chl 2X2

150. Panduit LS3RIB
Festékszalag LS3-hoz
Passziv elemek, Jelöléstechnika, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500874)
Akciós ár: 5 966
(bruttó:7 577)
Lista ár: 8 593
Nyer: 1 016 (13.41%)
db

151. Panduit FJJGM5CWH
Panduit Opti-Jack CsatlakozĂł alj. multim
Passziv elemek, Optikai szerelvény, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500926)
Akciós ár: 5 876
(bruttó:7 463)
Lista ár: 9 495
Nyer: 2 032 (27.23%)
db
Leírás: Opti-Jack Fibre Optic Connector Module - Multimode Jack

152. Panduit CMPHF1Y
Panduit Rack, gyûrûs kábelvez. 1U, front
Passziv elemek, Kábelvezetõ, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508886)
Akciós ár: 5 826
(bruttó:7 399)
Lista ár: 9 431
Nyer: 2 032 (27.46%)
db
Leírás: Gyűrűs kábelvezető (D-Ring Panel) 1U magas 'front' 38.1x76.2 mm

153. Panduit 50103479
ConAct fioktarto sin L332
Passziv elemek, Rack szerelvény, Hálózat
Garancia: Egyéb. (508276)
Akciós ár: 5 716
(bruttó:7 259)
Lista ár: 9 241
Nyer: 1 981 (27.29%)
db

154. Panduit EC2X2YL2
Panduit Duct with cover 2X2
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (510409)
Akciós ár: 5 656
(bruttó:7 183)
Lista ár: 9 152
Nyer: 1 969 (27.40%)
db
Leírás: Duct with cover 2X2

155. Panduit P110PC1X
Panduit Termin. 110 conn. 1érpár (10db)
Passziv elemek, P110, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500954)
Akciós ár: 5 296
(bruttó:6 726)
Lista ár: 7 615
Nyer: 889 (13.22%)
db
Leírás: csatlakozóaljzat 110-es rendszerhez, 1 érpáros

156. Panduit CMSVCBLY
Panduit S-VHS aljzat (kuplung) FEKETE
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (509948)
Akciós ár: 5 176
(bruttó:6 574)
Lista ár: 8 364
Nyer: 1 791 (27.24%)
db
Leírás: S-VHS aljzat (kuplung) FEKETE

157. Panduit S100X225VA3Y
Panduit Ă–ntapadĂłs cĂ­mke 25.4 x 63.5
Passziv elemek, Jelöléstechnika, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508845)
Akciós ár: 5 086
(bruttó:6 459)
Lista ár: 8 225
Nyer: 1 765 (27.33%)
db
Leírás: Öntapadós címke 25.4 x 63.5

158. Panduit EC4X4OR2
Panduit DUCT WITH COVER F.O
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (510410)
Akciós ár: 4 946
(bruttó:6 281)
Lista ár: 7 996
Nyer: 1 715 (27.29%)
db
Leírás: DUCT WITH COVER F.O

159. Panduit CBXF12AWAY
Panduit 12 port fali doboz
Passziv elemek, Falidoboz, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508792)
Akciós ár: 4 876
(bruttó:6 193)
Lista ár: 7 882
Nyer: 1 689 (27.28%)
db
Leírás: 12 modulos fali doboz, UTP, FTP

160. Panduit CBXF12WHAY
Panduit 12 port fali doboz
Passziv elemek, Falidoboz, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508561)
Akciós ár: 4 876
(bruttó:6 193)
Lista ár: 7 882
Nyer: 1 689 (27.28%)
db
Leírás: 12 modulos fali doboz, UTP, FTP

161. Panduit CMSVCBL
Panduit S-VHS aljzat (kuplung) FEKETE
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500757)
Akciós ár: 4 856
(bruttó:6 167)
Lista ár: 6 993
Nyer: 826 (13.39%)
db
Leírás: S-VHS aljzat (kuplung) FEKETE

162. Panduit ABMMAC
Panduit Öntapadós kábelrögzítõ, 100 darab
Passziv elemek, Kábelvezetõ, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500882)
Akciós ár: 4 786
(bruttó:6 078)
Lista ár: 7 742
Nyer: 1 664 (27.37%)
db
Leírás: Öntapadós kábelrögzítő - kábelcsatorna helyett

163. Panduit TFC10AWX
Panduit 'T' elem LD/LDP10-hez (10 db)
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500813)
Akciós ár: 4 766
(bruttó:6 053)
Lista ár: 6 866
Nyer: 813 (13.43%)
db
Leírás: T elem LD/LDP10-hez (10db)

164. Panduit FG3BL6S-A
Panduit Floor Guard (1.8 M, fekete)
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500766)
Akciós ár: 4 556
(bruttó:5 786)
Lista ár: 6 561
Nyer: 775 (13.39%)
db
Leírás: Floor Guard (1.8 M, 62x12mm, fekete)

165. Panduit FG3EI6S-A
Panduit Floor Guard (1.8 M,elefántcsont)
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500768)
Akciós ár: 4 556
(bruttó:5 786)
Lista ár: 6 561
Nyer: 775 (13.39%)
db
Leírás: Floor Guard (1.8 M, 62x12mm,elefántcsont színű)

166. Panduit HLS15R6
Panduit Tépõzáras kábelköt., 4,5m roll
Passziv elemek, Kábelvezetõ, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508667)
Akciós ár: 4 526
(bruttó:5 748)
Lista ár: 7 323
Nyer: 1 575 (27.40%)
db
Leírás: Tépőzáras kábelkötegelő, 19mm x 4.5m, tekercs, kék

167. Panduit HLS15R5
Panduit Tépõzáras kábelköt., 4,5m roll
Passziv elemek, Kábelvezetõ, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508666)
Akciós ár: 4 526
(bruttó:5 748)
Lista ár: 7 323
Nyer: 1 575 (27.40%)
db
Leírás: Tépőzáras kábelkötegelő, 19mm x 4.5m, tekercs, zöld

168. Panduit HLS15R4
Panduit Tépõzáras kábelköt., 4,5m roll
Passziv elemek, Kábelvezetõ, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508665)
Akciós ár: 4 526
(bruttó:5 748)
Lista ár: 7 323
Nyer: 1 575 (27.40%)
db
Leírás: Tépőzáras kábelkötegelő, 19mm x 4.5m, tekercs, sárga

169. Panduit HLS15R0
Panduit Tépõzáras kábelköt., 4,5m roll
Passziv elemek, Kábelvezetõ, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508662)
Akciós ár: 4 526
(bruttó:5 748)
Lista ár: 7 323
Nyer: 1 575 (27.40%)
db
Leírás: Tépőzáras kábelkötegelő, 19mm x 4.5m, tekercs, fekete

170. Panduit HLS15R2
Panduit Tépõzáras kábelköt., 4,5m roll
Passziv elemek, Kábelvezetõ, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508663)
Akciós ár: 4 526
(bruttó:5 748)
Lista ár: 7 323
Nyer: 1 575 (27.40%)
db
Leírás: Tépőzáras kábelkötegelő, 19mm x 4.5m, tekercs, piros

171. Panduit HLS15R3
Panduit Tépõzáras kábelköt., 4,5m roll
Passziv elemek, Kábelvezetõ, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508664)
Akciós ár: 4 526
(bruttó:5 748)
Lista ár: 7 323
Nyer: 1 575 (27.40%)
db
Leírás: Tépőzáras kábelkötegelő, 19mm x 4.5m, tekercs, narancs

172. Panduit P110BW100X
Panduit Panduit 110-es base lábbal
Passziv elemek, P110, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500944)
Akciós ár: 4 366
(bruttó:5 545)
Lista ár: 6 281
Nyer: 737 (13.28%)
db
Leírás: 110-es base lábbal, 100 pár

173. Panduit CLT150FX4
Panduit Corrugated tube, yellow
Passziv elemek, Gegecsõ, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (509763)
Akciós ár: 4 286
(bruttó:5 443)
Lista ár: 6 929
Nyer: 1 486 (27.30%)
db
Leírás: Corrugated tube, yellow

174. Panduit CBXF6AW
Panduit 6 mod. multimedia doboz
Passziv elemek, Falidoboz, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500845)
Akciós ár: 4 246
(bruttó:5 392)
Lista ár: 6 104
Nyer: 711 (13.19%)
db
Leírás: 6 modulos fali doboz, multimédia, Mini-Com v. Opti-Jack

175. Panduit CGASR2BLX
Panduit 2mod 45x45 Legrand adapter, döntött
Passziv elemek, Elõlap, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500827)
Akciós ár: 4 046
(bruttó:5 138)
Lista ár: 6 535
Nyer: 1 397 (27.19%)
db
Leírás: Legrand Galea adapter szet 2 modulos UTP, FTP, 10 db/csomag

176. Panduit P110PC4IG2MY
Panduit 110-es Patchkábel, 2 M, 110-es dugó mindkét végén
Passziv elemek, Patch kábel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508725)
Akciós ár: 4 026
(bruttó:5 113)
Lista ár: 6 510
Nyer: 1 397 (27.32%)
db
Leírás: 110-es Patchkábel, 2 M, 110-es dugó mindkét végén

177. Panduit DPFP1
CFX Filler Panel - 1 Rack Space
Passziv elemek, Rack szerelvény, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (501030)
Akciós ár: 4 006
(bruttó:5 088)
Lista ár: 5 761
Nyer: 673 (13.23%)
db
Leírás: Filler panel 1U magas

178. Panduit RAFX3AWX
Panduit 90-fokos sarokelem LD3-hoz(10db)
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500782)
Akciós ár: 3 956
(bruttó:5 024)
Lista ár: 5 697
Nyer: 673 (13.40%)
db
Leírás: 90 fokos kanyarelem LD/LDP3-hoz (10db)

179. Panduit ICFX3AWX
Panduit Belsõ sarok LD/LDP3-hoz (10db)
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500771)
Akciós ár: 3 956
(bruttó:5 024)
Lista ár: 5 697
Nyer: 673 (13.40%)
db
Leírás: Belső sarok LD/LDP3-hoz (10db)

180. Panduit PLD2
Panduit, Kézi címkézõ, 100 cím.
Passziv elemek, Jelöléstechnika, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500879)
Akciós ár: 3 896
(bruttó:4 948)
Lista ár: 5 608
Nyer: 660 (13.35%)
db
Leírás: Kézi PSCB és PLD címkéző (25.4 x 76.2) 100 címke/rollni - laminálható

181. Panduit UTPCG5MY
Panduit 'CAT6' GIGA-TX patchkábel 5M szürke
Passziv elemek, Patch kábel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508729)
Akciós ár: 3 846
(bruttó:4 884)
Lista ár: 6 218
Nyer: 1 334 (27.30%)
db
Leírás: 'CAT6' GIGA-TX patchkábel 5M szürke

182. Panduit WMBV2
Panduit Függöleges kábelvez. fül 50.8mm
Passziv elemek, Kábelvezetõ, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500885)
Akciós ár: 3 816
(bruttó:4 846)
Lista ár: 6 167
Nyer: 1 321 (27.25%)
db
Leírás: Rack függőleges kábelvezető gyűrű, 50,8mm

183. Panduit F5DSTSTM2
Panduit ST-ST patchkábel, 50/125um, 2m
Passziv elemek, Optikai patch, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508512)
Akciós ár: 3 696
(bruttó:4 694)
Lista ár: 5 977
Nyer: 1 283 (27.33%)
db
Leírás: Multimódusú duplex optikai patchkábel ST - ST 50/125um, 2M

184. Panduit P110PC4IG2MA
Panduit 110-es Patchkábel, 2 M, 110-es + RJ45-ös dugó
Passziv elemek, Patch kábel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500968)
Akciós ár: 3 656
(bruttó:4 643)
Lista ár: 5 913
Nyer: 1 270 (27.35%)
db
Leírás: 110-es Patchkábel, 2 M, 110-es + RJ45-ös dugó

185. Panduit CMVDR1
Kábelvezetõ gyûrû rack-be 1'
Passziv elemek, Kábelvezetõ, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508848)
Akciós ár: 3 626
(bruttó:4 605)
Lista ár: 5 862
Nyer: 1 257 (27.30%)
db
Leírás: Flexibilis kábelvezető gyűrű 1' függőleges kábelezéshez

186. Panduit T45RLDAW
Panduit Mûcsatorna áthidaló elem T-45 rõl LD10, LDP10, ill. LD2
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500792)
Akciós ár: 3 626
(bruttó:4 605)
Lista ár: 5 862
Nyer: 1 257 (27.30%)
db
Leírás: Műcsatorna áthidaló elem T-45 ről LD10, LDP10, ill. LD2P10-re

187. Panduit HLM15R0
Panduit Tépõzáras kábelköt., 4,5m roll
Passziv elemek, Szerszám, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (501049)
Akciós ár: 3 596
(bruttó:4 567)
Lista ár: 5 824
Nyer: 1 257 (27.53%)
db
Leírás: Tépőzáras kábelkötegelő, 8.4mm x 4.5m, tekercs, fekete

188. Panduit CMDBUSCAW
Panduit Mini-Com SC Duplex Fiber Op Mod.
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500740)
Akciós ár: 3 576
(bruttó:4 542)
Lista ár: 5 773
Nyer: 1 232 (27.13%)
db
Leírás: MINI-COM SC Duplex optikai csatlakozó

189. Panduit P110PC4IG1MY
Panduit 110-es Patchkábel, 1 M, 110-es dugó mindkét végén
Passziv elemek, Patch kábel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508724)
Akciós ár: 3 516
(bruttó:4 465)
Lista ár: 5 685
Nyer: 1 219 (27.30%)
db
Leírás: 110-es Patchkábel, 1 M, 110-es dugó mindkét végén

190. Panduit CMSVCAWY
Panduit S-VHS aljzat (kuplung) FEHÉR
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508884)
Akciós ár: 3 466
(bruttó:4 402)
Lista ár: 5 608
Nyer: 1 207 (27.41%)
db
Leírás: S-VHS aljzat (kuplung) FEHÉR

191. Panduit STP6X15MRD
Panduit CAT6 10 Gbps árnyékolt Patchkábel 1,5m piros
Passziv elemek, Patch kábel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (509766)
Akciós ár: 3 356
(bruttó:4 262)
Lista ár: 5 431
Nyer: 1 168 (27.41%)
db
Leírás: CAT6 árnyékolt Patchkábel 1,5M piros, 10 Gbps

192. Panduit S100X125VAFY
Panduit Utántöltõ rollni S100X125VARY-hoz, 200/roll
Passziv elemek, Jelöléstechnika, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508127)
Akciós ár: 3 346
(bruttó:4 249)
Lista ár: 5 405
Nyer: 1 156 (27.20%)
db
Leírás: Utántöltő S100X125VARY-hez (25.4 x 31.75)

193. Panduit P110PC4IG2M
Panduit 110-es Patchkábel, 2 M, 110-es dugó mindkét végén
Passziv elemek, Patch kábel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500967)
Akciós ár: 3 286
(bruttó:4 173)
Lista ár: 4 719
Nyer: 546 (13.09%)
db
Leírás: 110-es Patchkábel, 2 M, 110-es dugó mindkét végén

194. Panduit UTPCG3MY
Panduit 'CAT6' GIGA-TX patchkábel 3M szürke
Passziv elemek, Patch kábel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508728)
Akciós ár: 3 226
(bruttó:4 097)
Lista ár: 5 215
Nyer: 1 118 (27.28%)
db
Leírás: 'CAT6' GIGA-TX patchkábel 3M szürke

195. Panduit DPFP2
CFX Filler Panel - 1 Rack Space
Passziv elemek, Rack szerelvény, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (501031)
Akciós ár: 3 146
(bruttó:3 995)
Lista ár: 5 075
Nyer: 1 080 (27.02%)
db
Leírás: Filler panel 2U magas

196. Panduit CHS2SAWX
Panduit 2 hely,lejtö modul,porvédö,feh
Passziv elemek, Elõlap, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500832)
Akciós ár: 3 086
(bruttó:3 919)
Lista ár: 4 986
Nyer: 1 067 (27.22%)
db
Leírás: 2 modulos UTP, FTP lejtős betét, porvédőkkel, fehér

197. Panduit STP6X1MRD
Panduit CAT6 10 Gbps árnyékolt Patchkábel 1m piros
Passziv elemek, Patch kábel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (509767)
Akciós ár: 3 056
(bruttó:3 881)
Lista ár: 4 935
Nyer: 1 054 (27.16%)
db
Leírás: CAT6 árnyékolt Patchkábel 1M piros, 10 Gbps

198. Panduit CJS6X88TGY
Panduit Cat6 MINI-COM TX6™ 10GIG™ árnyékolt csatlakozó
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508881)
Akciós ár: 2 996
(bruttó:3 805)
Lista ár: 4 846
Nyer: 1 041 (27.37%)
db
Leírás: CAT6 10Gbps RJ45-ös aljzat, árnyékolt, sodrott érpáras, 100 Ohm-os AWG 22 és 24-es kábelhez. Betehető: Minden Mini-Com-os fali aljzatba, patchpanelbe, süllyesztett aljzatba. CAT6 szerszámmal szerelhető (EGJT).

199. Panduit CMDBUSCBL
Panduit Mini-Com SC Duplex Fiber Op Mod.
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500741)
Akciós ár: 2 986
(bruttó:3 792)
Lista ár: 4 821
Nyer: 1 029 (27.13%)
db
Leírás: MINI-COM SC Duplex optikai csatlakozó

200. Panduit P110PC4IG1M
Panduit 110-es Patchkábel, 1 M, 110-es dugó mindkét végén
Passziv elemek, Patch kábel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500966)
Akciós ár: 2 956
(bruttó:3 754)
Lista ár: 4 249
Nyer: 495 (13.19%)
db
Leírás: 110-es Patchkábel, 1 M, 110-es dugó mindkét végén

201. Panduit FJGCCEI
Panduit Opti-Jack Plug to Plug Multimode adapter module
Passziv elemek, Optikai szerelvény, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500925)
Akciós ár: 2 896
(bruttó:3 678)
Lista ár: 4 681
Nyer: 1 003 (27.28%)
db
Leírás: Opti-Jack Plug to Plug Multimode adapter module

202. Panduit FG3BR6S-A
Panduit Floor Guard (1.8 M, barna)
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500767)
Akciós ár: 2 846
(bruttó:3 614)
Lista ár: 4 592
Nyer: 978 (27.06%)
db
Leírás: Floor Guard (1.8 M, 62x12mm, barna)

203. Panduit PLDR2
Panduit Utántöltõ PLD-2 - hez
Passziv elemek, Jelöléstechnika, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500881)
Akciós ár: 2 836
(bruttó:3 602)
Lista ár: 4 072
Nyer: 470 (13.05%)
db
Leírás: Utántöltő PLD-2 - höz

204. Panduit UTPCG2MY
Panduit 'CAT6' GIGA-TX patchkábel 2M szürke
Passziv elemek, Patch kábel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508727)
Akciós ár: 2 816
(bruttó:3 576)
Lista ár: 4 554
Nyer: 978 (27.34%)
db
Leírás: 'CAT6' GIGA-TX patchkábel 2M szürke

205. Panduit S100X125VARY
Panduit, Kézi címkézõ, 200 cím.
Passziv elemek, Jelöléstechnika, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508128)
Akciós ár: 2 696
(bruttó:3 424)
Lista ár: 4 364
Nyer: 940 (27.45%)
db
Leírás: Kézi cimkéző (25.4 x 31.75) (PLD1 helyett)

206. Panduit CMBA75BLY
Panduit BNC adapter modul 75 Ohm, fekete
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (509947)
Akciós ár: 2 616
(bruttó:3 322)
Lista ár: 4 224
Nyer: 902 (27.14%)
db
Leírás: MINI-COM BNC 75 Ohmos csatlakozóaljzat, fekete

207. Panduit CJSVBL
Panduit S-VHS aljzat (betûzõs) FEKETE
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500734)
Akciós ár: 2 596
(bruttó:3 297)
Lista ár: 3 729
Nyer: 432 (13.10%)
db
Leírás: S-VHS aljzat (betűzős) FEKETE

208. Panduit CMRPRAW
Panduit Piros RCA aljzat (kuplung) FEHÉR
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500747)
Akciós ár: 2 596
(bruttó:3 297)
Lista ár: 4 199
Nyer: 902 (27.35%)
db
Leírás: Piros RCA aljzat (kuplung) FEHÉR

209. Panduit CMRPRBL
Panduit Piros RCA aljzat (kuplung)FEKETE
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500748)
Akciós ár: 2 596
(bruttó:3 297)
Lista ár: 4 199
Nyer: 902 (27.35%)
db
Leírás: Piros RCA aljzat (kuplung)FEKETE

210. Panduit CMRPWBL
Panduit Fehér RCA aljzat (kuplung)FEKETE
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500750)
Akciós ár: 2 596
(bruttó:3 297)
Lista ár: 4 199
Nyer: 902 (27.35%)
db
Leírás: Fehér RCA aljzat (kuplung)FEKETE

211. Panduit CMRPYBL
Panduit Sárga RCA aljzat (kuplung)FEKETE
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500752)
Akciós ár: 2 596
(bruttó:3 297)
Lista ár: 4 199
Nyer: 902 (27.35%)
db
Leírás: Sárga RCA aljzat (kuplung)FEKETE

212. Panduit CMBA75IWY
Panduit BNC adapter modul 75 Ohm, fehér
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508549)
Akciós ár: 2 566
(bruttó:3 259)
Lista ár: 4 161
Nyer: 902 (27.67%)
db
Leírás: MINI-COM BNC 75 Ohmos csatlakozóaljzat, fehér

213. Panduit T70WCF2AW
Panduit T-70 beépítõ szett külsõ-belsõ
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500811)
Akciós ár: 2 516
(bruttó:3 195)
Lista ár: 4 059
Nyer: 864 (27.03%)
db
Leírás: T-70 Workstation outlet center

214. Panduit OCFX3AWX
Panduit Külsõ sarok LD/LDP3-hoz (10db)
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500780)
Akciós ár: 2 496
(bruttó:3 170)
Lista ár: 4 046
Nyer: 876 (27.64%)
db
Leírás: Külső sarok LD/LDP3-hoz (10db)

215. Panduit CMBA75AW
Panduit BNC adapter modul 75 Ohm, fehér
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500736)
Akciós ár: 2 456
(bruttó:3 119)
Lista ár: 3 538
Nyer: 419 (13.44%)
db
Leírás: MINI-COM BNC 75 Ohmos csatlakozóaljzat, fehér

216. Panduit CMMAIWX
Panduit MINI-MOD adapter, fehér
Passziv elemek, Adapter, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500697)
Akciós ár: 2 416
(bruttó:3 068)
Lista ár: 3 907
Nyer: 838 (27.32%)
db
Leírás: MINI-MOD adapter, fehér

217. Panduit CMBABLY
Panduit MINI-COM BNC csatlakozĂł aljzat, Fekete
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508550)
Akciós ár: 2 416
(bruttó:3 068)
Lista ár: 3 907
Nyer: 838 (27.32%)
db
Leírás: MINI-COM BNC csatlakozóaljzat, Fekete

218. Panduit CMBAIWY
Panduit Mini-Com 50 Ohm BNC coax module
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508551)
Akciós ár: 2 416
(bruttó:3 068)
Lista ár: 3 907
Nyer: 838 (27.32%)
db
Leírás: MINI-COM BNC csatlakozóaljzat, fehér

219. Panduit UTPCG1MY
Panduit 'CAT6' GIGA-TX patchkábel 1M szürke
Passziv elemek, Patch kábel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508726)
Akciós ár: 2 396
(bruttó:3 043)
Lista ár: 3 881
Nyer: 838 (27.55%)
db
Leírás: 'CAT6' GIGA-TX patchkábel 1M szürke

220. Panduit P110JTX
Panduit Kábelterelö 110-es szethez
Passziv elemek, P110, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500947)
Akciós ár: 2 396
(bruttó:3 043)
Lista ár: 3 449
Nyer: 406 (13.36%)
db
Leírás: 110-es Kábelvezető / láb nélkül

221. Panduit FSCM1BRD
Panduit Optikai csatlakozĂł dugĂł SC,piros
Passziv elemek, Optikai szerelvény, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500935)
Akciós ár: 2 396
(bruttó:3 043)
Lista ár: 3 449
Nyer: 406 (13.36%)
db
Leírás: Optikai csatlakozó dugó SC, 900um tight-buffered fibre - piros

222. Panduit FSCM1BL
Panduit SC optikai csatlakozĂł
Passziv elemek, Optikai szerelvény, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500934)
Akciós ár: 2 396
(bruttó:3 043)
Lista ár: 3 449
Nyer: 406 (13.36%)
db
Leírás: SC optikai csatlakozó / 3mm jacketed fibre - fekete

223. Panduit FSCM1BBL
Panduit Optikai csatlakozĂł dugĂł SC, feke
Passziv elemek, Optikai szerelvény, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500933)
Akciós ár: 2 396
(bruttó:3 043)
Lista ár: 3 449
Nyer: 406 (13.36%)
db
Leírás: SC optikai csatlakozó / 900um tight-buffered fibre - fekete

224. Panduit LDP10AW2A
Panduit LDP10 mûcsat. 38x22mm, 2M
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500775)
Akciós ár: 2 386
(bruttó:3 030)
Lista ár: 3 424
Nyer: 394 (12.99%)
db
Leírás: LDP10 típ. műcsatorna, öntapadós, záródó fedél, 38mm x 22mm, 2M hosszú

225. Panduit ECFX10AWX
Panduit Véglezáró elem LD/LDP10hez(10 db)
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500764)
Akciós ár: 2 366
(bruttó:3 005)
Lista ár: 3 830
Nyer: 826 (27.47%)
db
Leírás: Véglezáró elem LD10-hez (10 db)

226. Panduit TFX3AWX
Panduit 'T' elem LD/LDP3-hoz (10 db)
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500814)
Akciós ár: 2 266
(bruttó:2 878)
Lista ár: 3 665
Nyer: 787 (27.36%)
db
Leírás: T elem LD/LDP5-höz (10db)

227. Panduit P110B100X
PAN-PUNCH 100Pair Base
Passziv elemek, P110, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508269)
Akciós ár: 2 256
(bruttó:2 865)
Lista ár: 3 653
Nyer: 787 (27.48%)
db

228. Panduit UTPCH5MY
Panduit CAT5e UTP Patchkábel 5M
Passziv elemek, Patch kábel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508747)
Akciós ár: 2 256
(bruttó:2 865)
Lista ár: 3 653
Nyer: 787 (27.48%)
db
Leírás: CAT5e UTP Patchkábel 5M

229. Panduit CBXD6AWAY
Panduit 6 mod. fali doboz
Passziv elemek, Falidoboz, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508885)
Akciós ár: 2 216
(bruttó:2 814)
Lista ár: 3 576
Nyer: 762 (27.08%)
db
Leírás: 6 modulos fali doboz, UTP, FTP 'ÚJ'

230. Panduit T70ICAW
Panduit T70 belsö sarok,fehér
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500806)
Akciós ár: 2 216
(bruttó:2 814)
Lista ár: 3 576
Nyer: 762 (27.08%)
db
Leírás: T-70 belső sarok

231. Panduit P110JTWX
Panduit Kábelterelö 110-es szethez
Passziv elemek, P110, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500946)
Akciós ár: 2 216
(bruttó:2 814)
Lista ár: 3 195
Nyer: 381 (13.54%)
db
Leírás: 110-es Kábelvezető / lábakkal

232. Panduit CMSTAW
Panduit MINI-COM Opt. csatl.a. ST fehér
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500753)
Akciós ár: 2 146
(bruttó:2 725)
Lista ár: 3 462
Nyer: 737 (27.03%)
db
Leírás: MINI-COM Optikai csatlakozó aljzat, fehér, ST

233. Panduit CMSTBL
Panduit MINI-COM Opt. csatl.a. ST fekete
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500754)
Akciós ár: 2 146
(bruttó:2 725)
Lista ár: 3 462
Nyer: 737 (27.03%)
db
Leírás: MINI-COM Optikai csatlakozó aljzat, fekete, ST

234. Panduit TFC5AWX
Panduit 'T' elem LD/LDP5-höz (10 db)
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500812)
Akciós ár: 2 146
(bruttó:2 725)
Lista ár: 3 462
Nyer: 737 (27.03%)
db
Leírás: T elem LD/LDP5-höz (10db)

235. Panduit CJ688TGBL
Panduit Cat6 MINI-COM ® TX6™PLUS csatlakozó, fekete
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508880)
Akciós ár: 2 056
(bruttó:2 611)
Lista ár: 3 322
Nyer: 711 (27.24%)
db
Leírás: CAT6 350 Mhz-es RJ45-ös aljzat árnyékolatlan, sodrott érpáras, 100 Ohm-os AWG 22 és 24-es kábelhez. Betehető: Minden Mini-Com-os fali aljzatba, patchpanelbe, süllyesztett aljzatba. CAT6 szerszámmal krimpelhető (CGJT/EGJT). Szín: fekete

236. Panduit CJD5E88TAW
Panduit CAT5e porvédõs csatl. aljzat, fehér
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500724)
Akciós ár: 2 036
(bruttó:2 586)
Lista ár: 2 929
Nyer: 343 (13.26%)
db
Leírás: MINI-JACK CAT5e porvédős csatlakozóaljzat, fehér

237. Panduit CJ688TGGR
Panduit Cat6 Giga TX csatlakozó, zöld
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508473)
Akciós ár: 2 016
(bruttó:2 560)
Lista ár: 3 259
Nyer: 699 (27.28%)
db
Leírás: CAT6 300 Mhz-es RJ45-ös aljzat árnyékolatlan, sodrott érpáras, 100 Ohm-os AWG 22 és 24-es kábelhez. Betehető: Minden Mini-Com-os fali aljzatba, patchpanelbe, süllyesztett aljzatba. CAT6 szerszámmal krimpelhető (CGJT/EGJT). Szín: zöld

238. Panduit CJ688TGYL
Panduit Cat6 Giga TX csatlakozó, sárga
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508476)
Akciós ár: 2 016
(bruttó:2 560)
Lista ár: 3 259
Nyer: 699 (27.28%)
db
Leírás: CAT6 300 Mhz-es RJ45-ös aljzat árnyékolatlan, sodrott érpáras, 100 Ohm-os AWG 22 és 24-es kábelhez. Betehető: Minden Mini-Com-os fali aljzatba, patchpanelbe, süllyesztett aljzatba. CAT6 szerszámmal krimpelhető (CGJT/EGJT). Szín: sárga

239. Panduit CJ688TGRD
Panduit Cat6 Giga TX csatlakozĂł, piros
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508475)
Akciós ár: 2 016
(bruttó:2 560)
Lista ár: 3 259
Nyer: 699 (27.28%)
db
Leírás: CAT6 300 Mhz-es RJ45-ös aljzat árnyékolatlan, sodrott érpáras, 100 Ohm-os AWG 22 és 24-es kábelhez. Betehető: Minden Mini-Com-os fali aljzatba, patchpanelbe, süllyesztett aljzatba. CAT6 szerszámmal krimpelhető (CGJT/EGJT). Szín: piros

240. Panduit CJ688TGAW
Panduit Cat6 Giga TX csatlakozó, fehér
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508471)
Akciós ár: 2 016
(bruttó:2 560)
Lista ár: 3 259
Nyer: 699 (27.28%)
db
Leírás: CAT6 350 Mhz-es RJ45-ös aljzat árnyékolatlan, sodrott érpáras, 100 Ohm-os AWG 22 és 24-es kábelhez. Betehető: Minden Mini-Com-os fali aljzatba, patchpanelbe, süllyesztett aljzatba. CAT6 szerszámmal krimpelhető (CGJT/EGJT). Szín: fehér

241. Panduit CJ688TGOR
Panduit Cat6 Giga TX csatlakozó, fehér
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508474)
Akciós ár: 2 016
(bruttó:2 560)
Lista ár: 3 259
Nyer: 699 (27.28%)
db
Leírás: CAT6 300 Mhz-es RJ45-ös aljzat árnyékolatlan, sodrott érpáras, 100 Ohm-os AWG 22 és 24-es kábelhez. Betehető: Minden Mini-Com-os fali aljzatba, patchpanelbe, süllyesztett aljzatba. CAT6 szerszámmal krimpelhető (CGJT/EGJT). Szín: narancs

242. Panduit CJ688TGBU
Panduit Cat6 Giga TX csatlakozó, kék
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508472)
Akciós ár: 2 016
(bruttó:2 560)
Lista ár: 3 259
Nyer: 699 (27.28%)
db
Leírás: CAT6 300 Mhz-es RJ45-ös aljzat árnyékolatlan, sodrott érpáras, 100 Ohm-os AWG 22 és 24-es kábelhez. Betehető: Minden Mini-Com-os fali aljzatba, patchpanelbe, süllyesztett aljzatba. CAT6 szerszámmal krimpelhető (CGJT/EGJT). Szín: kék

243. Panduit T70RAAW
Panduit T-70 derékszögû sarok elem
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500808)
Akciós ár: 1 936
(bruttó:2 459)
Lista ár: 3 145
Nyer: 686 (27.89%)
db
Leírás: T-70 90 fokos ív

244. Panduit CJ688TPBL
Panduit Cat6 Giga TX csatlakozĂł, fekete
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500723)
Akciós ár: 1 926
(bruttó:2 446)
Lista ár: 3 119
Nyer: 673 (27.52%)
db
Leírás: CAT6 350 Mhz-es RJ45-ös aljzat árnyékolatlan, sodrott érpáras, 100 Ohm-os AWG 22 és 24-es kábelhez. Betehető: Minden Mini-Com-os fali aljzatba, patchpanelbe, süllyesztett aljzatba. CAT6 szerszámmal krimpelhető (CGJT/EGJT). Szín: fekete

245. Panduit T70TAW
Panduit T-70 'T' elem
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500810)
Akciós ár: 1 926
(bruttó:2 446)
Lista ár: 3 119
Nyer: 673 (27.52%)
db
Leírás: T-70 'T' elem

246. Panduit T70BAW2
Panduit T-70 kábelcsatorna alap, 2M (103*45mm)
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500795)
Akciós ár: 1 926
(bruttó:2 446)
Lista ár: 3 119
Nyer: 673 (27.52%)
db
Leírás: T-70 kábelcsatorna, szerelvényezhető, fehér, 2M

247. Panduit FEC4X4YL
End cap fitting 100x100mm, yel.
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (510411)
Akciós ár: 1 816
(bruttó:2 306)
Lista ár: 2 929
Nyer: 622 (26.98%)
db

248. Panduit T70CAW3
T70 csatornafedö
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500802)
Akciós ár: 1 796
(bruttó:2 281)
Lista ár: 2 586
Nyer: 305 (13.36%)
db
Leírás: T-70 csatornafedő, fehér, 3M

249. Panduit EGJT
Panduit Giga-channel aljzat szerelõ szerszám
Passziv elemek, Szerszám, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (507489)
Akciós ár: 1 786
(bruttó:2 268)
Lista ár: 2 891
Nyer: 622 (27.44%)
db
Leírás: TX és Giga-channel aljzat szerelő szerszám CJ5E88xxG, CJ688TxxG, CJS688TG-hez

250. Panduit CGJT
Panduit Giga-channel aljzat szerelõ szerszám
Passziv elemek, Szerszám, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (501045)
Akciós ár: 1 786
(bruttó:2 268)
Lista ár: 2 891
Nyer: 622 (27.44%)
db
Leírás: TX és Giga-channel aljzat szerelő szerszám CJ5E88xx, CJ688Txx, CJS588T és CJS688T3-hoz

251. Panduit CFPE3AWY
Panduit 3 mod.UTP,FTP falidoboz 55x55
Passziv elemek, Elõlap, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508555)
Akciós ár: 1 736
(bruttó:2 205)
Lista ár: 2 814
Nyer: 610 (27.65%)
db
Leírás: 3 modulos UTP, FTP süllyesztett építő szet (parapet is) FCFPAW keret+CHES3AWY 55x55 belső

252. Panduit UTPCH3MBUY
Panduit CAT5e UTP Patchkábel 3M kék
Passziv elemek, Patch kábel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508745)
Akciós ár: 1 726
(bruttó:2 192)
Lista ár: 2 789
Nyer: 597 (27.23%)
db
Leírás: CAT5e UTP Patchkábel 3M kék

253. Panduit UTPCH3MY
Panduit CAT5e UTP Patchkábel 3M
Passziv elemek, Patch kábel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508746)
Akciós ár: 1 726
(bruttó:2 192)
Lista ár: 2 789
Nyer: 597 (27.23%)
db
Leírás: CAT5e UTP Patchkábel 3M

254. Panduit CJS688TGY
Panduit Cat6 GigaTx árnyékolt csatlakozó
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508634)
Akciós ár: 1 716
(bruttó:2 179)
Lista ár: 2 764
Nyer: 584 (26.81%)
db
Leírás: CAT6 330 Mhz-es RJ45-ös aljzat árnyékolt, sodrott érpáras, 100 Ohm-os AWG 22 és 24-es kábelhez. Betehető: Minden Mini-Com-os fali aljzatba, patchpanelbe, süllyesztett aljzatba. CAT6 szerszámmal szerelhető (EGJT).

255. Panduit CJSVIW
Panduit S-VHS aljzat (betûzõs) FEHÉR
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500735)
Akciós ár: 1 656
(bruttó:2 103)
Lista ár: 2 675
Nyer: 572 (27.17%)
db
Leírás: S-VHS aljzat (betűzős) FEHÉR

256. Panduit CMRPWAW
Panduit Fehér RCA aljzat (kuplung) FEHÉR
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500749)
Akciós ár: 1 656
(bruttó:2 103)
Lista ár: 2 675
Nyer: 572 (27.17%)
db
Leírás: Fehér RCA aljzat (kuplung) FEHÉR

257. Panduit CMRPYAW
Panduit Sárga RCA aljzat (kuplung) FEHÉR
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500751)
Akciós ár: 1 656
(bruttó:2 103)
Lista ár: 2 675
Nyer: 572 (27.17%)
db
Leírás: Sárga RCA aljzat (kuplung) FEHÉR

258. Panduit CMRPGAW
Panduit zöld RCA aljzat (kuplung) FEHÉR
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508883)
Akciós ár: 1 656
(bruttó:2 103)
Lista ár: 2 675
Nyer: 572 (27.17%)
db
Leírás: Zöld RCA aljzat (kuplung) fehér műanyag

259. Panduit CMRPBAW
Panduit kék RCA aljzat (kuplung) FEHÉR
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508882)
Akciós ár: 1 656
(bruttó:2 103)
Lista ár: 2 675
Nyer: 572 (27.17%)
db
Leírás: Kék RCA aljzat (kuplung) fehér műanyag

260. Panduit CJS5E88TGY
Panduit Cat5e csatl. aljzat TX-6, árnyékolt
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508844)
Akciós ár: 1 626
(bruttó:2 065)
Lista ár: 2 624
Nyer: 559 (27.06%)
db
Leírás: MINI-JACK CAT5e csatlakozóaljzat, árnyékolt (AWG24)

261. Panduit CHF2AWX
Panduit 2 hely, egyenes modul, fehér
Passziv elemek, Elõlap, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500830)
Akciós ár: 1 606
(bruttó:2 040)
Lista ár: 2 306
Nyer: 267 (13.08%)
db
Leírás: 2 modulos UTP, FTP egyenes betét, fehér, 10db

262. Panduit EOF16OR
Panduit T70 45x45 230V-os aljzat, narancs
Passziv elemek, Elõlap, Hálózat
Garancia: Egyéb. (509534)
Akciós ár: 1 586
(bruttó:2 014)
Lista ár: 2 560
Nyer: 546 (27.11%)
db
Leírás: T70 45x45 230V-os aljzat, földelt, narancssárga

263. Panduit CMBBLX
Panduit Vakpanel, fekete, 10db/csom
Passziv elemek, Adapter, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500695)
Akciós ár: 1 566
(bruttó:1 989)
Lista ár: 2 535
Nyer: 546 (27.46%)
db
Leírás: Vakpanel fekete (10db)

264. Panduit CMBIWX
Panduit Vak panel, fehér, 10db/csom
Passziv elemek, Adapter, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (509946)
Akciós ár: 1 566
(bruttó:1 989)
Lista ár: 2 535
Nyer: 546 (27.46%)
db
Leírás: Vakpanel fehér (10db)

265. Panduit CJRRBL
Panduit Piros RCA aljzat (betûzõs)FEKETE
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500725)
Akciós ár: 1 556
(bruttó:1 976)
Lista ár: 2 243
Nyer: 267 (13.50%)
db
Leírás: Piros RCA aljzat (betűzős)FEKETE

266. Panduit CJRWBL
Panduit Fehér RCA aljzat (betûzõs)FEKETE
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500727)
Akciós ár: 1 556
(bruttó:1 976)
Lista ár: 2 243
Nyer: 267 (13.50%)
db
Leírás: Fehér RCA aljzat (betűzős)FEKETE

267. Panduit CJRYBL
Panduit Sárga RCA aljzat (betûzõs)FEKETE
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500729)
Akciós ár: 1 556
(bruttó:1 976)
Lista ár: 2 243
Nyer: 267 (13.50%)
db
Leírás: Sárga RCA aljzat (betűzős)FEKETE

268. Panduit CJS688TP
Panduit Cat6 GigaTx árnyékolt csatlakozó
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500733)
Akciós ár: 1 556
(bruttó:1 976)
Lista ár: 2 510
Nyer: 533 (26.99%)
db
Leírás: CAT6 330 Mhz-es RJ45-ös aljzat árnyékolt, sodrott érpáras, 100 Ohm-os AWG 22 és 24-es kábelhez. Betehető: Minden Mini-Com-os fali aljzatba, patchpanelbe, süllyesztett aljzatba. CAT6 szerszámmal krimpelhető (CGJT). Utódja: CJS688TGY

269. Panduit LD2P10AW2A
Panduit Kábelcsat. osztott, 38x22 mm, 2m
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500772)
Akciós ár: 1 516
(bruttó:1 925)
Lista ár: 2 446
Nyer: 521 (27.04%)
db
Leírás: LD2P10 típusú műcsatorna, öntapadós, osztott, záródó fedél, 38mm x 22mm, 2M hosszú

270. Panduit CJS688TG
Panduit Cat6 GigaTx árnyékolt csatlakozó
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (505580)
Akciós ár: 1 496
(bruttó:1 900)
Lista ár: 2 421
Nyer: 521 (27.41%)
db
Leírás: Utódja: CJS688TGY

271. Panduit UTPCG1M
Panduit 'CAT6' GIGA-TX patchkábel 1M szürke
Passziv elemek, Patch kábel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500984)
Akciós ár: 1 486
(bruttó:1 887)
Lista ár: 2 395
Nyer: 508 (26.92%)
db
Leírás: 'CAT6' GIGA-TX patchkábel 1M szürke

272. Panduit FSTMBL
Panduit ST optikai csatlakozĂł
Passziv elemek, Optikai szerelvény, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500940)
Akciós ár: 1 486
(bruttó:1 887)
Lista ár: 2 129
Nyer: 241 (12.79%)
db
Leírás: ST optikai csatlakozó

273. Panduit FSCM1RD
Panduit SC optikai csatlakozĂł
Passziv elemek, Optikai szerelvény, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500936)
Akciós ár: 1 486
(bruttó:1 887)
Lista ár: 2 395
Nyer: 508 (26.92%)
db
Leírás: SC optikai csatlakozó / 3mm jacketed fibre - piros

274. Panduit CBX4AWAY
Panduit 4 mod. fali doboz, UTP,FTP
Passziv elemek, Falidoboz, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508363)
Akciós ár: 1 466
(bruttó:1 862)
Lista ár: 2 370
Nyer: 508 (27.29%)
db
Leírás: 4 modulos fali doboz, UTP, FTP (27.94mm x 73.66mm x 114.30mm)

275. Panduit CJ5E88TGAW
Panduit Cat5e csatl. aljzat TX-6, fehér
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508265)
Akciós ár: 1 456
(bruttó:1 849)
Lista ár: 2 357
Nyer: 508 (27.47%)
db
Leírás: CAT5e RJ45-ös aljzat árnyékolatlan, sodrott érpáras, 100 Ohm-os AWG 22 és 24-es kábelhez. Betehető: Minden Mini-Com-os fali aljzatba, patchpanelbe, süllyesztett aljzatba. CAT6 szerszámmal krimpelhető (CGJT/EGJT).

276. Panduit CJ5E88TGBL
Panduit Cat5e csatl. aljzat TX-6, fekete
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508266)
Akciós ár: 1 456
(bruttó:1 849)
Lista ár: 2 357
Nyer: 508 (27.47%)
db
Leírás: CAT5e RJ45-ös aljzat árnyékolatlan, sodrott érpáras, 100 Ohm-os AWG 22 és 24-es kábelhez. Betehető: Minden Mini-Com-os fali aljzatba, patchpanelbe, süllyesztett aljzatba. CAT6 szerszámmal krimpelhető (CGJT/EGJT).

277. Panduit C2YL6
Panduit Duct cover 2X2
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (510407)
Akciós ár: 1 456
(bruttó:1 849)
Lista ár: 2 357
Nyer: 508 (27.47%)
db
Leírás: Duct cover 2X2

278. Panduit FMP6
Panduit Optikai doboz 6 portos szerelõalap (üres)
Passziv elemek, Optikai szerelvény, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500930)
Akciós ár: 1 456
(bruttó:1 849)
Lista ár: 2 357
Nyer: 508 (27.47%)
db
Leírás: Optikai doboz 6 portos szerelőalap (üres)

279. Panduit UTPCH2MBLY
Panduit CAT5e UTP Patchkábel 2M fekete
Passziv elemek, Patch kábel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508739)
Akciós ár: 1 436
(bruttó:1 824)
Lista ár: 2 332
Nyer: 508 (27.86%)
db
Leírás: CAT5e UTP Patchkábel 2M fekete

280. Panduit UTPCH2MYLY
Panduit CAT5e UTP Patchkábel 2M sárga
Passziv elemek, Patch kábel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508743)
Akciós ár: 1 436
(bruttó:1 824)
Lista ár: 2 332
Nyer: 508 (27.86%)
db
Leírás: CAT5e UTP Patchkábel 2M sárga

281. Panduit UTPCH2MRDY
Panduit CAT5e UTP Patchkábel 2M piros
Passziv elemek, Patch kábel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508741)
Akciós ár: 1 436
(bruttó:1 824)
Lista ár: 2 332
Nyer: 508 (27.86%)
db
Leírás: CAT5e UTP Patchkábel 2M piros

282. Panduit UTPCH2MY
Panduit CAT5e UTP Patchkábel 2M
Passziv elemek, Patch kábel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508742)
Akciós ár: 1 436
(bruttó:1 824)
Lista ár: 2 332
Nyer: 508 (27.86%)
db
Leírás: CAT5e UTP Patchkábel 2M

283. Panduit UTPCH2MBUY
Panduit CAT5e UTP Patchkábel 2M kék
Passziv elemek, Patch kábel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508740)
Akciós ár: 1 436
(bruttó:1 824)
Lista ár: 2 332
Nyer: 508 (27.86%)
db
Leírás: CAT5e UTP Patchkábel 2M kék

284. Panduit CJ688TPAW
Panduit Cat6 Giga TX csatlakozó, fehér
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500722)
Akciós ár: 1 426
(bruttó:1 811)
Lista ár: 2 306
Nyer: 495 (27.35%)
db
Leírás: CAT6 350 Mhz-es RJ45-ös aljzat árnyékolatlan, sodrott érpáras, 100 Ohm-os AWG 22 és 24-es kábelhez. Betehető: Minden Mini-Com-os fali aljzatba, patchpanelbe, süllyesztett aljzatba. CAT6 szerszámmal krimpelhető (CGJT/EGJT). Szín: fehér

285. Panduit CFPAGS2SAWY
Panduit 2mod.UTP falidoboz 50x50 porv.
Passziv elemek, Elõlap, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508554)
Akciós ár: 1 426
(bruttó:1 811)
Lista ár: 2 306
Nyer: 495 (27.35%)
db
Leírás: 2 modulos UTP, FTP süllyesztett építő szett - porvédős - fém keret + csavarok

286. Panduit CJ5E88TGBR
Panduit Cat5e MINI-COM ® TX5e™csatl. aljzat, barna
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (509759)
Akciós ár: 1 426
(bruttó:1 811)
Lista ár: 2 306
Nyer: 495 (27.35%)
db
Leírás: CAT5e RJ45-ös aljzat árnyékolatlan, sodrott érpáras, 100 Ohm-os AWG 22 és 24-es kábelhez. Betehető: Minden Mini-Com-os fali aljzatba, patchpanelbe, süllyesztett aljzatba. CAT6 szerszámmal krimpelhető (CGJT/EGJT).

287. Panduit CJ5E88TGIG
Panduit Cat5e MINI-COM ® TX5e™csatl. aljzat, szürke
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (509761)
Akciós ár: 1 426
(bruttó:1 811)
Lista ár: 2 306
Nyer: 495 (27.35%)
db
Leírás: CAT5e RJ45-ös aljzat árnyékolatlan, sodrott érpáras, 100 Ohm-os AWG 22 és 24-es kábelhez. Betehető: Minden Mini-Com-os fali aljzatba, patchpanelbe, süllyesztett aljzatba. CAT6 szerszámmal krimpelhető (CGJT/EGJT).

288. Panduit CJ5E88TGVL
Panduit Cat5e MINI-COM ® TX5e™csatl. aljzat, lila
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (509762)
Akciós ár: 1 426
(bruttó:1 811)
Lista ár: 2 306
Nyer: 495 (27.35%)
db
Leírás: CAT5e RJ45-ös aljzat árnyékolatlan, sodrott érpáras, 100 Ohm-os AWG 22 és 24-es kábelhez. Betehető: Minden Mini-Com-os fali aljzatba, patchpanelbe, süllyesztett aljzatba. CAT6 szerszámmal krimpelhető (CGJT/EGJT).

289. Panduit CJ5E88TGEI
Panduit Cat5e MINI-COM ® TX5e™csatl. aljzat, electric ivory
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (509760)
Akciós ár: 1 426
(bruttó:1 811)
Lista ár: 2 306
Nyer: 495 (27.35%)
db
Leírás: CAT5e RJ45-ös aljzat árnyékolatlan, sodrott érpáras, 100 Ohm-os AWG 22 és 24-es kábelhez. Betehető: Minden Mini-Com-os fali aljzatba, patchpanelbe, süllyesztett aljzatba. CAT6 szerszámmal krimpelhető (CGJT/EGJT).

290. Panduit STPC3MBBL
Panduit CAT5 árnyékolt Patchkábel 3M fekete
Passziv elemek, Patch kábel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500978)
Akciós ár: 1 416
(bruttó:1 798)
Lista ár: 2 281
Nyer: 483 (26.84%)
db
Leírás: CAT5 árnyékolt Patchkábel 3M fekete

291. Panduit CBXC4AWA
Panduit 4 mod. fali doboz, UTP,FTP
Passziv elemek, Falidoboz, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (509460)
Akciós ár: 1 416
(bruttó:1 798)
Lista ár: 2 281
Nyer: 483 (26.84%)
db
Leírás: 4 modulos fali doboz, szögletes, UTP, FTP modulokhoz (23mm x 80mm x 80mm)

292. Panduit LDP5AW2A
Panduit LDP5 mûcsatorna, 25x18mm, 2m
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500777)
Akciós ár: 1 406
(bruttó:1 786)
Lista ár: 2 027
Nyer: 241 (13.51%)
db
Leírás: LDP5 típ. műcsatorna, öntapadós, záródó fedél, 25mm x 18mm, 2M hosszú

293. Panduit CFPAGS2SAW
Panduit 2mod.UTP falidoboz 50x50 porv.
Passziv elemek, Elõlap, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500820)
Akciós ár: 1 396
(bruttó:1 773)
Lista ár: 2 002
Nyer: 229 (12.89%)
db
Leírás: -> CFPAGS2SAWY

294. Panduit P110RJ45P2MA
P110 - RJ45 patchkábel 2m 568A
Passziv elemek, Patch kábel, Hálózat
(508271)
Akciós ár: 1 366
(bruttó:1 735)
Lista ár: 2 217
Nyer: 483 (27.82%)
db

295. Panduit CJ5E88TGGR
Panduit Cat5e csatl. aljzat TX-6, zöld
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508357)
Akciós ár: 1 356
(bruttó:1 722)
Lista ár: 2 192
Nyer: 470 (27.29%)
db
Leírás: CAT5e RJ45-ös aljzat árnyékolatlan, sodrott érpáras, 100 Ohm-os AWG 22 és 24-es kábelhez. Betehető: Minden Mini-Com-os fali aljzatba, patchpanelbe, süllyesztett aljzatba. CAT6 szerszámmal krimpelhető (CGJT/EGJT).

296. Panduit CJ5E88TGOR
Panduit Cat5e csatl. aljzat TX-6, narancs
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508358)
Akciós ár: 1 356
(bruttó:1 722)
Lista ár: 2 192
Nyer: 470 (27.29%)
db
Leírás: CAT5e RJ45-ös aljzat árnyékolatlan, sodrott érpáras, 100 Ohm-os AWG 22 és 24-es kábelhez. Betehető: Minden Mini-Com-os fali aljzatba, patchpanelbe, süllyesztett aljzatba. CAT6 szerszámmal krimpelhető (CGJT/EGJT).

297. Panduit CJ5E88TGYL
Panduit Cat5e csatl. aljzat TX-6, sárga
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508360)
Akciós ár: 1 356
(bruttó:1 722)
Lista ár: 2 192
Nyer: 470 (27.29%)
db
Leírás: CAT5e RJ45-ös aljzat árnyékolatlan, sodrott érpáras, 100 Ohm-os AWG 22 és 24-es kábelhez. Betehető: Minden Mini-Com-os fali aljzatba, patchpanelbe, süllyesztett aljzatba. CAT6 szerszámmal krimpelhető (CGJT/EGJT).

298. Panduit CJ5E88TGRD
Panduit Cat5e csatl. aljzat TX-6, piros
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508359)
Akciós ár: 1 356
(bruttó:1 722)
Lista ár: 2 192
Nyer: 470 (27.29%)
db
Leírás: CAT5e RJ45-ös aljzat árnyékolatlan, sodrott érpáras, 100 Ohm-os AWG 22 és 24-es kábelhez. Betehető: Minden Mini-Com-os fali aljzatba, patchpanelbe, süllyesztett aljzatba. CAT6 szerszámmal krimpelhető (CGJT/EGJT).

299. Panduit CJ5E88TGBU
Panduit Cat5e csatl. aljzat TX-6, kék
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508356)
Akciós ár: 1 356
(bruttó:1 722)
Lista ár: 2 192
Nyer: 470 (27.29%)
db
Leírás: CAT5e RJ45-ös aljzat árnyékolatlan, sodrott érpáras, 100 Ohm-os AWG 22 és 24-es kábelhez. Betehető: Minden Mini-Com-os fali aljzatba, patchpanelbe, süllyesztett aljzatba. CAT6 szerszámmal krimpelhető (CGJT/EGJT).

300. Panduit CBX2BLAY
Panduit 1/2 mod.faldoboz, UTP, FTP
Passziv elemek, Falidoboz, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508559)
Akciós ár: 1 336
(bruttó:1 697)
Lista ár: 2 167
Nyer: 470 (27.69%)
db
Leírás: 1/2 modulos fali doboz UTP, FTP, lekerekített

301. Panduit ICF5AWX
Panduit Belsõ sarok LD/LDP5-höz (10db)
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500769)
Akciós ár: 1 286
(bruttó:1 633)
Lista ár: 2 078
Nyer: 445 (27.22%)
db
Leírás: Belső sarok LD/LDP5-höz (10db)

302. Panduit CHES3AWY
Panduit Mini-Com 3 module space insert
Passziv elemek, Elõlap, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508557)
Akciós ár: 1 266
(bruttó:1 608)
Lista ár: 2 052
Nyer: 445 (27.65%)
db
Leírás: 3 modulos UTP, FTP süllyesztett építő szet

303. Panduit STPC2MBBL
Panduit CAT5 árnyékolt Patchkábel 2M fekete
Passziv elemek, Patch kábel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500977)
Akciós ár: 1 266
(bruttó:1 608)
Lista ár: 2 052
Nyer: 445 (27.65%)
db
Leírás: CAT5 árnyékolt Patchkábel 2M fekete

304. Panduit T45TAW
Panduit T-45 'T' elem
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500793)
Akciós ár: 1 256
(bruttó:1 595)
Lista ár: 2 027
Nyer: 432 (27.07%)
db
Leírás: T-45 'T' elem

305. Panduit WPT8
Panduit Patch kábel blankoló szerszám
Passziv elemek, Szerszám, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (501050)
Akciós ár: 1 236
(bruttó:1 570)
Lista ár: 2 002
Nyer: 432 (27.51%)
db
Leírás: Patchkábel előkészítő szerszám

306. Panduit T70OCAW
Panduit T70 külsö sarok,fehér
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500807)
Akciós ár: 1 226
(bruttó:1 557)
Lista ár: 1 989
Nyer: 432 (27.73%)
db
Leírás: T-70 külső sarok

307. Panduit KSTPCH3M
Krone CAT5e STP Patchkábel 3 M
Passziv elemek, Patch kábel, Hálózat
Garancia: 1+1 Ă©v. (500964)
Akciós ár: 1 226
(bruttó:1 557)
Lista ár: 1 989
Nyer: 432 (27.73%)
db
Leírás: Krone CAT5e STP Patchkábel 3 M

308. Panduit CBX2WHAY
Panduit 1/2 mod.faldoboz, UTP, FTP
Passziv elemek, Falidoboz, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508362)
Akciós ár: 1 226
(bruttó:1 557)
Lista ár: 1 989
Nyer: 432 (27.73%)
db
Leírás: 1/2 modulos fali doboz UTP, FTP, lekerekített

309. Panduit CMFBL
Panduit Mini-Com F-type Coupler Module
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (510406)
Akciós ár: 1 216
(bruttó:1 544)
Lista ár: 1 963
Nyer: 419 (27.14%)
db
Leírás: MINI-COM F típusú csatlakozóaljzat, fekete

310. Panduit CMFAW
Panduit Mini-Com F-type Coupler Module
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (510405)
Akciós ár: 1 216
(bruttó:1 544)
Lista ár: 1 963
Nyer: 419 (27.14%)
db
Leírás: MINI-COM F típusú csatlakozóaljzat, fehér

311. Panduit CAX6SH
Corning Cat6 STP árnyékolt csatl. aljzat
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 3 Ă©v. (500699)
Akciós ár: 1 216
(bruttó:1 544)
Lista ár: 1 963
Nyer: 419 (27.14%)
db
Leírás: CAT6 RJ45-ös aljzat árnyékolt, sodrott érpáras, 100 Ohm-os AWG 22 és 24-es kábelhez. Betehető: Minden Corning fali aljzatba, patchpanelbe, süllyesztett aljzatba.

312. Panduit UTPCH1MYLY
Panduit CAT5e UTP Patchkábel 1M sárga
Passziv elemek, Patch kábel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508735)
Akciós ár: 1 186
(bruttó:1 506)
Lista ár: 1 913
Nyer: 406 (26.98%)
db
Leírás: CAT5e UTP Patchkábel 1M sárga

313. Panduit UTPCH1MY
Panduit CAT5e UTP Patchkábel 1M
Passziv elemek, Patch kábel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508734)
Akciós ár: 1 186
(bruttó:1 506)
Lista ár: 1 913
Nyer: 406 (26.98%)
db
Leírás: CAT5e UTP Patchkábel 1M

314. Panduit UTPCH1MRDY
Panduit CAT5e UTP Patchkábel 1M piros
Passziv elemek, Patch kábel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508733)
Akciós ár: 1 186
(bruttó:1 506)
Lista ár: 1 913
Nyer: 406 (26.98%)
db
Leírás: CAT5e UTP Patchkábel 1M piros

315. Panduit UTPCH1MGRY
Panduit CAT5e UTP Patchkábel 1M zöld
Passziv elemek, Patch kábel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508732)
Akciós ár: 1 186
(bruttó:1 506)
Lista ár: 1 913
Nyer: 406 (26.98%)
db
Leírás: CAT5e UTP Patchkábel 1M zöld

316. Panduit UTPCH1MBLY
Panduit CAT5e UTP Patchkábel 1M fekete
Passziv elemek, Patch kábel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508730)
Akciós ár: 1 186
(bruttó:1 506)
Lista ár: 1 913
Nyer: 406 (26.98%)
db
Leírás: CAT5e UTP Patchkábel 1M fekete

317. Panduit UTPCH1MBUY
Panduit CAT5e UTP Patchkábel 1M kék
Passziv elemek, Patch kábel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508731)
Akciós ár: 1 186
(bruttó:1 506)
Lista ár: 1 913
Nyer: 406 (26.98%)
db
Leírás: CAT5e UTP Patchkábel 1M kék

318. Panduit CHES2AWY
Panduit Mini-Com 2 module space insert
Passziv elemek, Elõlap, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508556)
Akciós ár: 1 186
(bruttó:1 506)
Lista ár: 1 913
Nyer: 406 (26.98%)
db
Leírás: 2 modulos UTP, FTP süllyesztett építő szet

319. Panduit STPC1MBBL
Panduit CAT5 árnyékolt Patchkábel 1M fekete
Passziv elemek, Patch kábel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500976)
Akciós ár: 1 166
(bruttó:1 481)
Lista ár: 1 887
Nyer: 406 (27.44%)
db
Leírás: CAT5 árnyékolt Patchkábel 1M fekete

320. Panduit LDP3AW2A
Panduit LDP3 mûcsatorna, 20x12mm, 2m
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500776)
Akciós ár: 1 166
(bruttó:1 481)
Lista ár: 1 684
Nyer: 203 (13.72%)
db
Leírás: LDP3 típ. műcsatorna, öntapadós, záródó fedél, 20mm x 12mm, 2M hosszú

321. Panduit UTPCH1MRD
Panduit CAT5e UTP Patchkábel 1M piros
Passziv elemek, Patch kábel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500993)
Akciós ár: 1 156
(bruttó:1 468)
Lista ár: 1 659
Nyer: 191 (12.98%)
db
Leírás: CAT5e UTP Patchkábel 1M piros

322. Panduit UTPCH1MGR
Panduit CAT5e UTP Patchkábel 1M zöld
Passziv elemek, Patch kábel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500991)
Akciós ár: 1 156
(bruttó:1 468)
Lista ár: 1 659
Nyer: 191 (12.98%)
db
Leírás: CAT5e UTP Patchkábel 1M zöld

323. Panduit UTPCH1MBU
Panduit CAT5e UTP Patchkábel 1M kék
Passziv elemek, Patch kábel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500990)
Akciós ár: 1 156
(bruttó:1 468)
Lista ár: 1 659
Nyer: 191 (12.98%)
db
Leírás: CAT5e UTP Patchkábel 1M kék

324. Panduit P110CB4X
Panduit 4pair P110 Connecting block 10db
Passziv elemek, P110, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500945)
Akciós ár: 1 156
(bruttó:1 468)
Lista ár: 1 862
Nyer: 394 (26.82%)
db
Leírás: Connecting block P110-es rendszerhez (pucuka), 4 érpáros, 10db

325. Panduit CAX6UWH
Corning Cat6 UTP csatl. aljzat, fehér
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 3 Ă©v. (500701)
Akciós ár: 1 116
(bruttó:1 417)
Lista ár: 1 798
Nyer: 381 (26.88%)
db
Leírás: CAT6 RJ45-ös aljzat árnyékolatlan, sodrott érpáras, 100 Ohm-os AWG 22 és 24-es kábelhez. Betehető: Minden Corning fali aljzatba, patchpanelbe, süllyesztett aljzatba. Szín: fehér

326. Panduit T45BAW2
Panduit T-45 Mûcsatorna alap, 2M, fehér
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500783)
Akciós ár: 1 116
(bruttó:1 417)
Lista ár: 1 798
Nyer: 381 (26.88%)
db
Leírás: T-45 Műcsatorna alap, (60 x 32 mm), szerelvényezhető, 2M, fehér

327. Panduit CJ64BLY
Panduit CAT3 RJ11 csatl. aljzat, fekete
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508361)
Akciós ár: 1 066
(bruttó:1 354)
Lista ár: 1 735
Nyer: 381 (28.14%)
db
Leírás: MINI-JACK RJ11 csatlakozóaljzat, fekete

328. Panduit CFPE3AW
Panduit 3 mod.UTP,FTP falidoboz 55x55
Passziv elemek, Elõlap, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500821)
Akciós ár: 1 036
(bruttó:1 316)
Lista ár: 1 684
Nyer: 368 (27.99%)
db
Leírás: -> CFPE3AWY

329. Panduit T45OCAW
Panduit T-45 külsõ sarok elem
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500790)
Akciós ár: 1 036
(bruttó:1 316)
Lista ár: 1 684
Nyer: 368 (27.99%)
db
Leírás: T-45 külső sarok elem

330. Panduit T45RAAW
Panduit T-45 90 fokos sarok elem
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500791)
Akciós ár: 1 036
(bruttó:1 316)
Lista ár: 1 684
Nyer: 368 (27.99%)
db
Leírás: T-45 90 fokos sarok elem

331. Panduit T45ICAW
Panduit T-45 belsõ sarok elem
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500789)
Akciós ár: 1 036
(bruttó:1 316)
Lista ár: 1 684
Nyer: 368 (27.99%)
db
Leírás: T-45 belső sarok elem

332. Panduit FSCMBL
Panduit SC optikai csatlakozĂł
Passziv elemek, Optikai szerelvény, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500937)
Akciós ár: 1 016
(bruttó:1 290)
Lista ár: 1 633
Nyer: 343 (26.57%)
db
Leírás: SC optikai csatlakozó

333. Panduit UTPCH2BLY
Panduit CAT5e UTP Patchkábel 60cm, fekete
Passziv elemek, Patch kábel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508738)
Akciós ár: 996
(bruttó:1 265)
Lista ár: 1 608
Nyer: 343 (27.11%)
db
Leírás: CAT5e UTP Patchkábel 60cm, fekete

334. Panduit UTPCH2Y
Panduit CAT5e UTP Patchkábel 60cm
Passziv elemek, Patch kábel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508744)
Akciós ár: 996
(bruttó:1 265)
Lista ár: 1 608
Nyer: 343 (27.11%)
db
Leírás: CAT5e UTP Patchkábel 60cm

335. Panduit CJRRIW
Panduit Piros RCA aljzat (betûzõs) FEHÉR
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500726)
Akciós ár: 986
(bruttó:1 252)
Lista ár: 1 595
Nyer: 343 (27.38%)
db
Leírás: Piros RCA aljzat (betűzős) FEHÉR

336. Panduit CJRWIW
Panduit Fehér RCA aljzat (betûzõs) FEHÉR
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500728)
Akciós ár: 986
(bruttó:1 252)
Lista ár: 1 595
Nyer: 343 (27.38%)
db
Leírás: Fehér RCA aljzat (betűzős) FEHÉR

337. Panduit CJRYIW
Panduit Sárga RCA aljzat (betûzõs) FEHÉR
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500730)
Akciós ár: 986
(bruttó:1 252)
Lista ár: 1 595
Nyer: 343 (27.38%)
db
Leírás: Sárga RCA aljzat (betűzős) FEHÉR

338. Panduit UTPCH1YLY
Panduit CAT5e UTP Patchkábel 30cm,sárga
Passziv elemek, Patch kábel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508736)
Akciós ár: 966
(bruttó:1 227)
Lista ár: 1 570
Nyer: 343 (27.95%)
db
Leírás: CAT5e UTP Patchkábel 30cm,sárga

339. Panduit CJ5E88TRD
Panduit Cat5e csatl. aljzat TX-5e, piros
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500717)
Akciós ár: 956
(bruttó:1 214)
Lista ár: 1 544
Nyer: 330 (27.20%)
db
Leírás: MINI-JACK CAT5e csatlakozóaljzat, utód: CJ5E88TGRD

340. Panduit LD3AW2A
Panduit LD3 mûcsatorna, 20x12mm, 2m
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500773)
Akciós ár: 956
(bruttó:1 214)
Lista ár: 1 379
Nyer: 165 (13.60%)
db
Leírás: LD3 típ. műcsatorna, öntapadós, záródó fedél, 20mm x 12mm, 2M hosszú

341. Panduit CBX2BLA
Panduit 1/2 mod.faldoboz, UTP, FTP
Passziv elemek, Falidoboz, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508558)
Akciós ár: 936
(bruttó:1 189)
Lista ár: 1 519
Nyer: 330 (27.78%)
db
Leírás: -> CBX2BLAY

342. Panduit T70SX
Panduit T-70 beépítõ keret CBX4-hez
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500809)
Akciós ár: 936
(bruttó:1 189)
Lista ár: 1 519
Nyer: 330 (27.78%)
db
Leírás: CBX4 doboz alap keret

343. Panduit T70BH1AW
Panduit T-70 szimpla keret
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500797)
Akciós ár: 936
(bruttó:1 189)
Lista ár: 1 519
Nyer: 330 (27.78%)
db
Leírás: T-70 1 modulos UTP,FTP 'snap-on' beépítőkeret, fehér

344. Panduit CJ5E88TYL
Panduit Cat5e csatl. aljzat TX-5e, sárga
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500719)
Akciós ár: 926
(bruttó:1 176)
Lista ár: 1 494
Nyer: 318 (27.00%)
db
Leírás: MINI-JACK CAT5e csatlakozóaljzat, utód: CJ5E88TGYL

345. Panduit UTPCH1BLY
Panduit CAT5e UTP Patchkábel 30cm, fekete
Passziv elemek, Patch kábel, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508737)
Akciós ár: 926
(bruttó:1 176)
Lista ár: 1 494
Nyer: 318 (27.00%)
db
Leírás: CAT5e UTP Patchkábel 30cm,fekete

346. Panduit CHS2AWX
Panduit 2 hely, lejtõ modul, fehér, 10db
Passziv elemek, Elõlap, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500831)
Akciós ár: 916
(bruttó:1 163)
Lista ár: 1 468
Nyer: 305 (26.20%)
db
Leírás: 2 modulos UTP, FTP lejtős betét, fehér

347. Panduit CFPGFB3BL
Panduit 3p.UTP,FTP padlĂłdoboz adapter,fekete
Passziv elemek, Elõlap, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500826)
Akciós ár: 886
(bruttó:1 125)
Lista ár: 1 430
Nyer: 305 (27.09%)
db
Leírás: 3 portos UTP, FTP padlódoboz adapter fekete

348. Panduit CFPAGS2AWY
Panduit 2 mod.UTP,FTP falidoboz 50x50
Passziv elemek, Elõlap, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508552)
Akciós ár: 866
(bruttó:1 100)
Lista ár: 1 405
Nyer: 305 (27.71%)
db
Leírás: 2 modulos UTP, FTP süllyesztett építő szet (parapet is) fém keret + csavarok

349. Panduit CFPAGS2IWY
Panduit 2 mod.UTP,FTP falidoboz 50x50
Passziv elemek, Elõlap, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508553)
Akciós ár: 866
(bruttó:1 100)
Lista ár: 1 405
Nyer: 305 (27.71%)
db
Leírás: 2 modulos UTP, FTP süllyesztett építő szet (parapet is) fém keret + csavarok

350. Panduit CBXJ2WHA
Panduit 1/2 mod. faldoboz, UTP,FTP
Passziv elemek, Falidoboz, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508364)
Akciós ár: 836
(bruttó:1 062)
Lista ár: 1 354
Nyer: 292 (27.51%)
db
Leírás: 1/2 modulos fali doboz UTP, FTP, szögletes

351. Panduit CFPFS2SAW
Panduit 2mod. 45x45 Legrand adapt., dönt, porv.
Passziv elemek, Elõlap, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500824)
Akciós ár: 836
(bruttó:1 062)
Lista ár: 1 201
Nyer: 140 (13.16%)
db
Leírás: 45 x 45 Legrand csatorna szet 2 modulos UTP, FTP porvédős, döntött

352. Panduit T45WR-X
Panduit Wire Retainer
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500794)
Akciós ár: 836
(bruttó:1 062)
Lista ár: 1 354
Nyer: 292 (27.51%)
db
Leírás: Wire Retainer

353. Panduit CMRCABL
Panduit fekete RCA Csatl. aljzat FEKETE
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500744)
Akciós ár: 796
(bruttó:1 011)
Lista ár: 1 138
Nyer: 127 (12.56%)
db
Leírás: MINI-COM RCA fekete csatl. Fekete

354. Panduit CMRCARBL
Panduit Piros RCA Csatl. aljzat FEKETE
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500745)
Akciós ár: 796
(bruttó:1 011)
Lista ár: 1 138
Nyer: 127 (12.56%)
db
Leírás: MINI-COM RCA piros csatl. Fekete

355. Panduit CMRCARWH
Panduit Piros RCA Csatl. aljzat FEHÉR
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500746)
Akciós ár: 796
(bruttó:1 011)
Lista ár: 1 138
Nyer: 127 (12.56%)
db
Leírás: MINI-COM RCA piros csatl. Fehér

356. Panduit CFX3AWX
Panduit Tetõ toldó LD/LDP3-hoz (10db)
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500762)
Akciós ár: 796
(bruttó:1 011)
Lista ár: 1 290
Nyer: 279 (27.64%)
db
Leírás: Tető toldó LD/LDP3-hoz (10db)

357. Panduit 10RACKPP8CU
CFX 10' rack-hez 8 portos patchpanel
Passziv elemek, Rack szerelvény, Hálózat
Garancia: Egyéb. (501035)
Akciós ár: 796
(bruttó:1 011)
Lista ár: 1 290
Nyer: 279 (27.64%)
db
Leírás: 10' rack-hez 8 portos patchpanel. A patchpanel felépítése a következő: 1db 10RACKPP8CU+8db TPPM31+8db KJ588BL

358. Panduit CJ64AW
Panduit CAT3 RJ11 csatl. aljzat, fehér
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500720)
Akciós ár: 726
(bruttó:922)
Lista ár: 1 176
Nyer: 254 (27.55%)
db
Leírás: MINI-JACK CAT3-as RJ11- es aljzat árnyékolatlan, sodrott érpáras, AWG 22 és 24-es kábelhez, fehér

359. Panduit T45CAW2
Panduit T-45 Mûcsatorna fedél, 2M, fehér
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500784)
Akciós ár: 726
(bruttó:922)
Lista ár: 1 176
Nyer: 254 (27.55%)
db
Leírás: T-45 Műcsatorna fedél, 2M, fehér

360. Panduit FAPB
Panduit FAP takarĂłlemez
Passziv elemek, Optikai szerelvény, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500924)
Akciós ár: 716
(bruttó:909)
Lista ár: 1 151
Nyer: 241 (26.54%)
db
Leírás: FAP takarólemez optikai patchpanelhez

361. Panduit ECFX3AWX
Panduit Véglezáró elem LD3-hoz (10 db)
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500765)
Akciós ár: 716
(bruttó:909)
Lista ár: 1 151
Nyer: 241 (26.54%)
db
Leírás: Véglezáró elem LD3-hoz (10 db)

362. Panduit CBX1AWA
Panduit 1 mod.falidoboz, UTP, FTP
Passziv elemek, Falidoboz, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500840)
Akciós ár: 716
(bruttó:909)
Lista ár: 1 036
Nyer: 127 (13.97%)
db
Leírás: 1 modulos fali doboz UTP, FTP, lekerekített

363. Panduit CAX5ESH
Corning Cat5e STP árnyékolt csatl. aljzat
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 3 Ă©v. (500698)
Akciós ár: 716
(bruttó:909)
Lista ár: 1 151
Nyer: 241 (26.54%)
db
Leírás: CAT5e RJ45-ös aljzat árnyékolt, sodrott érpáras, 100 Ohm-os AWG 22 és 24-es kábelhez. Betehető: Minden Corning fali aljzatba, patchpanelbe, süllyesztett aljzatba.

364. Panduit T70ECAW
Panduit T70 csatornalezáró,fehér
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500805)
Akciós ár: 696
(bruttó:884)
Lista ár: 1 125
Nyer: 241 (27.30%)
db
Leírás: T-70 csatornalezáró, fehér

365. Panduit T70CAW2
Panduit T-70 csatornafedõ, 2M
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500801)
Akciós ár: 686
(bruttó:871)
Lista ár: 1 100
Nyer: 229 (26.24%)
db
Leírás: T-70 csatornafedő, fehér, 2M

366. Panduit COBX2SWH
Corning dupla falidoboz, porvédõs
Passziv elemek, Falidoboz, Hálózat
Garancia: 1+1 Ă©v. (500839)
Akciós ár: 686
(bruttó:871)
Lista ár: 1 100
Nyer: 229 (26.24%)
db
Leírás: Corning dupla falidoboz, porvédős, UTP, FTP, üres

367. Panduit T45HDBAW
Panduit Hinged Data Bracket
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500788)
Akciós ár: 686
(bruttó:871)
Lista ár: 1 100
Nyer: 229 (26.24%)
db
Leírás: Hinged Data Bracket

368. Panduit CJ64BL
Panduit CAT3 RJ11 csatl. aljzat, fekete
Passziv elemek, Csatlakozó aljzat, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500721)
Akciós ár: 656
(bruttó:833)
Lista ár: 1 062
Nyer: 229 (27.44%)
db
Leírás: MINI-JACK RJ11 csatlakozóaljzat, fekete

369. Panduit CFPFS2AW
Panduit 2mod 45x45 Legrand adapter, döntött
Passziv elemek, Elõlap, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500823)
Akciós ár: 656
(bruttó:833)
Lista ár: 947
Nyer: 114 (13.72%)
db
Leírás: 45 x 45 Legrand csatorna szet 2 modulos UTP, FTP döntött

370. Panduit FCFPAW
Panduit 80x80-as keret CFPAGS2xx-hez
Passziv elemek, Elõlap, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500833)
Akciós ár: 556
(bruttó:706)
Lista ár: 795
Nyer: 89 (12.59%)
db
Leírás: 80 x 80-as keret CFPAGS2AW-hez

371. Panduit T70DW2
Panduit T-70 csatornaosztĂł, 2M
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500804)
Akciós ár: 526
(bruttó:668)
Lista ár: 846
Nyer: 178 (26.62%)
db
Leírás: T-70 csatornaelválasztó sín, 2M

372. Panduit CFPAGS2IW
Panduit 2 mod.UTP,FTP falidoboz 50x50
Passziv elemek, Elõlap, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500819)
Akciós ár: 526
(bruttó:668)
Lista ár: 846
Nyer: 178 (26.62%)
db
Leírás: -> CFPAGS2IWY

373. Panduit PF10PFH
Prodax Classic dupla elõlap Panduit betéthez, fehér
Passziv elemek, Elõlap, Hálózat
Garancia: 1 Ă©v. (500835)
Akciós ár: 526
(bruttó:668)
Lista ár: 846
Nyer: 178 (26.62%)
db
Leírás: Prodax Classic dupla fehér előlap, 1 vagy 2 db Panduit betéttel Prodax Classic szerelvénykörnyezetbe illeszthető

374. Panduit T70BL2AW
Panduit T70 2mod.snap-on keret,fehér
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500800)
Akciós ár: 506
(bruttó:643)
Lista ár: 833
Nyer: 191 (29.64%)
db
Leírás: T-70 2 modulos 45x45-ös beépítőkeret (Legrand), fehér

375. Panduit T70BH2AW
Panduit T-70 dupla keret
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500798)
Akciós ár: 506
(bruttó:643)
Lista ár: 833
Nyer: 191 (29.64%)
db
Leírás: T-70 2 modulos UTP,FTP 'snap-on' beépítőkeret, fehér

376. Panduit T45DW2
Panduit T-45 Csatornaelválasztó sín, 2M, fehér
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500786)
Akciós ár: 496
(bruttó:630)
Lista ár: 808
Nyer: 178 (28.23%)
db
Leírás: T-45 Csatornaelválasztó sín, 2M, fehér

377. Panduit COBXDELTA
Corning 80x80-as DELTA kiemelõkeret
Passziv elemek, Elõlap, Hálózat
Garancia: 1+1 Ă©v. (500836)
Akciós ár: 486
(bruttó:617)
Lista ár: 782
Nyer: 165 (26.75%)
db
Leírás: Corning 80x80-as DELTA kiemelőkeret

378. Panduit CFFP4BL
4 mod.Snap-on elõlap patch p-hez
Passziv elemek, Elõlap, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500817)
Akciós ár: 426
(bruttó:541)
Lista ár: 693
Nyer: 152 (28.17%)
db

379. Panduit FCFPIW
Panduit 80x80-as keret CFPAGS2xx-hez
Passziv elemek, Elõlap, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500834)
Akciós ár: 396
(bruttó:503)
Lista ár: 643
Nyer: 140 (27.78%)
db
Leírás: 80 x 80-as keret CFPAGS2AW-hez

380. Panduit CFPFF2AW
Panduit 2mod 45x45 Legrand adapter, lapos
Passziv elemek, Elõlap, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500822)
Akciós ár: 386
(bruttó:490)
Lista ár: 617
Nyer: 127 (25.91%)
db
Leírás: 45 x 45 Legrand csatorna szet 2 modulos UTP, FTP lapos

381. Panduit PSTPCH4M
CAT5 STP Patchkábel 4 M
Passziv elemek, Patch kábel, Hálózat
Garancia: Egyéb. (500969)
Akciós ár: 376
(bruttó:478)
Lista ár: 541
Nyer: 64 (13.30%)
db
Leírás: CAT5 STP Patchkábel 4 M

382. Panduit ECF10AWX
Véglezáró elem LDP10-hez
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500763)
Akciós ár: 356
(bruttó:452)
Lista ár: 516
Nyer: 64 (14.04%)
db

383. Panduit T70BCAWX
Panduit T70 csatornacsatolĂł
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500796)
Akciós ár: 326
(bruttó:414)
Lista ár: 528
Nyer: 114 (27.61%)
db
Leírás: T-70 csatornatoldó, fehér

384. Panduit COFPAGS2WH
Corning dupla 50x50 sĂĽllyesztett adapter, csavaros
Passziv elemek, Elõlap, Hálózat
Garancia: 1+1 Ă©v. (500838)
Akciós ár: 306
(bruttó:389)
Lista ár: 503
Nyer: 114 (29.41%)
db
Leírás: Corning dupla 50x50 süllyesztett adapter, csavaros

385. Panduit T45ECAW
Panduit T-45 Csatornalezáró elem
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500787)
Akciós ár: 306
(bruttó:389)
Lista ár: 503
Nyer: 114 (29.41%)
db
Leírás: T-45 Csatornalezáró elem

386. Panduit T70BL1AW
Panduit T70 1mod.snap-on keret,fehér
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500799)
Akciós ár: 296
(bruttó:376)
Lista ár: 478
Nyer: 102 (27.03%)
db
Leírás: T-70 1 modulos 45x45-ös beépítőkeret (Legrand), fehér

387. Panduit CJTX
Panduit Termination 'snap tool'
Passziv elemek, Szerszám, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (501047)
Akciós ár: 286
(bruttó:363)
Lista ár: 452
Nyer: 89 (24.48%)
db
Leírás: Terminációs 'snap tool' CJ64-hez és CJ588-hoz

388. Panduit RACK6UPL
Rackszekrény oszlop 6U
Passziv elemek, Rack szerelvény, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (508277)
Akciós ár: 236
(bruttó:300)
Lista ár: 389
Nyer: 89 (29.66%)
db

389. Panduit LD5AW2-A
Panduit LD5 mûcsatorna, 25x18mm, 2m
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500774)
Akciós ár: 236
(bruttó:300)
Lista ár: 389
Nyer: 89 (29.66%)
db
Leírás: LD5 típ. műcsatorna, öntapadós, záródó fedél, 25mm x 15mm, 2M hosszú

390. Panduit T70CCAWX
Panduit T-70 tetõ toldó
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500803)
Akciós ár: 226
(bruttó:287)
Lista ár: 363
Nyer: 76 (26.55%)
db
Leírás: T-70 fedőtakaró, fehér

391. Panduit COFPDELTA
Corning 80x80-as DELTA keret
Passziv elemek, Elõlap, Hálózat
Garancia: 1+1 Ă©v. (500837)
Akciós ár: 166
(bruttó:211)
Lista ár: 274
Nyer: 64 (30.12%)
db
Leírás: Corning 80x80-as DELTA keret

392. Panduit CMMABLX
Panduit MINI-MOD adapter, fekete
Passziv elemek, Adapter, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500696)
Akciós ár: 156
(bruttó:198)
Lista ár: 249
Nyer: 51 (25.64%)
db
Leírás: MINI-MOD adapter, fekete

393. Panduit P110LH
Panduit 110-es mûanyag címke tartó (6db/csomag)
Passziv elemek, Jelöléstechnika, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500877)
Akciós ár: 136
(bruttó:173)
Lista ár: 224
Nyer: 51 (29.41%)
db
Leírás: 110-es műanyag címke tartó (6db/csomag)

394. Panduit T45CCAW-X
Panduit T-45 fedél toldó elem
Passziv elemek, Csatorna, Hálózat
Garancia: 20 Ă©v. (500785)
Akciós ár: 136
(bruttó:173)
Lista ár: 224
Nyer: 51 (29.41%)
db
Leírás: T-45 fedél toldó elem

395. Panduit TPPM31
CFX 10' rack patchpanel adapter
Passziv elemek, Rack szerelvény, Hálózat
Garancia: Egyéb. (501041)
Akciós ár: 106
(bruttó:135)
Lista ár: 185
Nyer: 51 (37.74%)
db
Leírás: 10' rack-hez 8 portos patchpanel-be Keystone-adapter, Panduit KJ588BL-hez. A patchpanel felépítése a következő: 1db 10RACKPP8CU+8db TPPM31+8db KJ588BL


Compuflex Kft
T/F: +361 630-2208
Skype: Compuflex.hu
info@compuflex.hu
Nyitvatartás:
Raktár: H-P 8-18
Áruátvétel 10-20 óráig
Házhozszállítás 24 órán belül az ország bármely pontjára.
Cím: 1158 Budapest
Klebelsberg u. 22/B >> Térkép <<

Feliratkozás hírlevélre
NĂ©v:
Mailcím:
 


Magyar megújulás