Beállítás kezdőlapként info@compuflex.hu Tel: +36 1 630-2208 Felvétel a kedvencekhez
  Kezdőlap     Akciók     Áruház     Kosár  

A böngészőben letiltotta a sütik használatát! Enélkül az oldal nem fog helyesen működni.
A sütik engedélyezése után töltse be újra az oldalt!

Cikk keresés kiválasztással gyártó szerint
SMC

Számítástechnika
Hálózat
= BõvĂ­tõmodul
== Optika
== UTP
= HálĂłzati kártya
= KiegĂ©szĂ­tõ
= Router
= Switch
= VezetĂ©k nĂ©lkĂĽli hálĂłzat

 
Találat: 6 db. Keres: SMC - SzámĂ­tástechnika - HálĂłzat
1. SMC SMCBGLSCX1
SMC 1-Port 1000BASE-LX Gigabit Interface Converter (GBIC) module
Bõvítõmodul, Optika, Hálózat
Garancia: 1+1 Ă©v. (500488)
Akciós ár: 39 006
(bruttó:49 538)
Lista ár: 56 853
Nyer: 7 315 (14.77%)
db
Leírás: 1000Mbps LC 1 1-Port 1000BASE-LX Gigabit Interface Converter (GBIC) module for SMC8606T

2. SMC SMC6624GSSC
SMC Single Module 1000B-SC+SC connec
Bõvítõmodul, Optika, Hálózat
Garancia: 1+1 Ă©v. (500475)
Akciós ár: 29 736
(bruttó:37 765)
Lista ár: 44 229
Nyer: 6 464 (17.12%)
db
Leírás: 1000Mbps SC 1000Mbps 1 Module, Single 1000BaseSX port with SC connector

3. SMC SMC6624GT
SMC Single Module 100/1000B-T
Bõvítõmodul, UTP, Hálózat
Garancia: 1+1 Ă©v. (500518)
Akciós ár: 28 176
(bruttó:35 784)
Lista ár: 41 702
Nyer: 5 918 (16.54%)
db
Leírás: 1000Mbps UTP 1000Mbps 1 Module, Single 100/1000BaseT port

4. SMC SMC6824GT
SMC 100/1000B-T Module 6824M, 6724AL2
Bõvítõmodul, Optika, Hálózat
Garancia: 1+1 Ă©v. (500484)
Akciós ár: 11 106
(bruttó:14 105)
Lista ár: 17 635
Nyer: 3 531 (25.03%)
db
Leírás: 1000Mbps 1 Gigabit 100/1000Base-T Ethernet Expansion Module (Compatible with 6824M, 6724AL2)

5. SMC SMCEZ108FMSC
SMC Sin. 100FX, SC-type f. EZ SW FDT
Bõvítõmodul, Optika, Hálózat
Garancia: 1+1 Ă©v. (500491)
Akciós ár: 11 106
(bruttó:14 105)
Lista ár: 17 635
Nyer: 3 531 (25.03%)
db
Leírás: 100Mbps SC 100Mbps 1 1x 100BASE-FX (SC) modul, EZ108/1016/1024FDT

6. SMC SMCEZ1026TX
SMC 8x10/100TX modul SMCEZ1026DT-hez
Bõvítõmodul, UTP, Hálózat
Garancia: 1+1 Ă©v. (500521)
Akciós ár: 10 556
(bruttó:13 406)
Lista ár: 17 191
Nyer: 3 785 (28.23%)
db
Leírás: 8 x 10/100B-TX


Compuflex Kft
T/F: +361 630-2208
Skype: Compuflex.hu
info@compuflex.hu
Nyitvatartás:
Raktár: H-P 8-18
Áruátvétel 10-20 óráig
Házhozszállítás 24 órán belül az ország bármely pontjára.
Cím: 1158 Budapest
Klebelsberg u. 22/B >> Térkép <<

Feliratkozás hírlevélre
NĂ©v:
Mailcím:
 


Magyar megújulás